Çözüldü Discord'da ekran paylaşımım siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sucukex

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Discord'da arkadaşlarıma ekran paylaşımı açmaya çalışırken siyah ekran çıkıyor, 2 ekran kartından kaynaklandığını duydum fakat entegre ekran kartını nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum. Bilen varsa yazabilir mi?

Screenshot_1.png

Çözümünü buldum. Laptopta AMD ekran kartı kullanan arkadaşlar masaüstüne sağ tık yapıp Değiştirilebilir Grafikleri Yapılandır sekmesine girdikten sonra discordu kapayın ve discord son uygulamalarda gözüktükten sonra güç tasarrufuna çekin bu şekilde düzeliyor.

Son düzenleme:
Merhabalar, Discord'da arkadaşlarıma ekran paylaşımı açmaya çalışırken siyah ekran çıkıyor, 2 ekran kartından kaynaklandığını duydum fakat entegre ekran kartını nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum. Bilen varsa yazabilir mi?

Eki Görüntüle 660466
Çözümünü buldum. Laptopta AMD ekran kartı kullanan arkadaşlar masaüstüne sağ tık yapıp Değiştirilebilir Grafikleri Yapılandır sekmesine girdikten sonra discordu kapayın ve discord son uygulamalarda gözüktükten sonra güç tasarrufuna çekin bu şekilde düzeliyor.
Konuyu hortlatmış gibi olabilirim ama sen adamın dibisin kaç aydan beri bununla uğraşıyordum sen adamın dibisin dostum

n sonra discordu kapayın ve discord son uygula

Eki Görüntüle 660466
bu şekilde de denedim olmadı varmı başka çözümü

Geri
Yukarı