Çözüldü Discord'da gezinirken laptop birdenbire yavaşlamaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

taranlse

Picopat
Daha fazla  
Discord'da gezinirken birden mesaj yazarken bilgisayarım kasmaya başladı ve benim her şeyime çözüm bulan Technopat aklıma geldi. Tam yaşadığım şeyi yazarken çok yavaşlamaya başladı ve ben de direkt bilgisayarı kapayıp bir 3 dakika bekleyip tekrar açtım ama hala aynıydı. Şu an daha az kasıyor, ne yapmalıyım? Hala daha çok yavaş ve laptop kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2200343

geç cevap verdiğim için özür dilerim arkadanda yemek yapıyorum
Düzelmedi diye düşünüyorum. BD prochot kapatıp yeniden turn on yapar mısınız?
Ayrıca ayarı save tuşuna basarak kaydedin ki düzelirse yeniden tek tek yapmakla uğraşmayın (bilgisayar yeniden başlatılınca ayarlar normale dönüyor)

Çözüm
Düzelmedi diye düşünüyorum. BD prochot kapatıp yeniden turn on yapar mısınız?
Ayrıca ayarı save tuşuna basarak kaydedin ki düzelirse yeniden tek tek yapmakla uğraşmayın (bilgisayar yeniden başlatılınca ayarlar normale dönüyor)
Çok teşekkür ederim işe yaradı Çözüldü olarak işaretlenebilir

Çok teşekkür ederim işe yaradı Çözüldü olarak işaretlenebilir
Haberiniz olsun büyük ihtimalle Ekran kartınızda ısınma problemi var. BD Prochot ayarı kısaca ekran kartı ısındığında işlemciden de güç çekmesiyle sonuçlanır bunu kapatınca işlemciye yeniden tam güç gider ama buradan ekran kartınızın ısındığını anlayabilirsiniz.

Ayrıca diğer tüm ayarları eski haline getirip sadece BD Prochot’u kapalı tutun ve ayarı kaydedin. Her bilgisayar yeniden başlatıldığında tekrar yapmanız gerekir bu yüzden kaydedin ki uygulama açılır açılmaz direkt kayıtlı ayar uygulansın.

Haberiniz olsun büyük ihtimalle Ekran kartınızda ısınma problemi var.
Ayrıca diğer tüm ayarları eski haline getirip sadece BD Prochot’u kapalı tutun ve ayarı kaydedin. Her bilgisayar yeniden başlatıldığında tekrar yapmanız gerekir bu yüzden kaydedin ki uygulama açılır açılmaz direkt kayıtlı ayar uygulansın.
Nasıl eski halina getiriceğim

Nasıl eski halina getiriceğim
C1E ayarını yeniden açın. Ardından BD Prochot kapalı olacak şekilde yeniden kaydedin. Ayrıca bilgisayarı bakıma göndermekte fayda var ısınma açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı