Discord'da hacker mı var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanka, gerçek değil. Gül geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen hocam hacker var. Benim hatta o. Kredi kartı bilgileriniz ile RTX 3090 alıp fakirlere veriyorum. (!)

Böyle farklı türde binlerce mesaj var. Bunu atanı engelleyin geçin.
Seni yardım sever insan... Allah sana zeval vermesin.

Bu konuyu 231 kişiye gönder yoksa hacker evini bulur (!)

Discord'da yeni olduğunuzu varsayıyorum ve bunu söylüyorum. Böyle şeyler yalan inanmayın size bir şey yapamazlar hatta ve hatta arkadaşlarınız gelir sizle dalga geçer. Eğer gerçekten böyle bir şey olsaydı Discord resmi hesaplarından açıklama yapardı inanmayın gülün geçin.

Discord'da yeni olduğunuzu varsayıyorum ve bunu söylüyorum. Böyle şeyler yalan inanmayın size bir şey yapamazlar hatta ve hatta arkadaşlarınız gelir sizle dalga geçer. Eğer gerçekten böyle bir şey olsaydı Discord resmi hesaplarından açıklama yapardı inanmayın gülün geçin.
Arkadaş doğru söylüyor. Discord'tan resmi mesajlar şu şekilde gelir. Birde bunun beyazı vardı sanırım.
Screenshot_3.png
Screenshot_2.png

Arkadaşlar o kişi aslında Discord'dan size arkadaşlık isteği yollamıyor. Arkadaşlık isteği butonunu hacklemiş. Arkadaş Ekle'ye tıklayınca farklı bir siteye gidiyorsunuz ve bilgisayarınızda mining virüsü çalışmaya başlıyor.

Geçen gün bana bir bot "1 aylık bedava Discord Nitro kazandınız" gibi bir mesaj atmıştı ben de engellemiştim. 2 gün önce botun adı değişti ve:

1622190664405.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı