Discord'da oyun denenirse 1450 VP verileceğini söyleyen mesaj virüs müdür?

steam.dll İsimli bir dosya var. Acaba ne işe yarıyor ve neden adı Steam. İlk olarak aklıma Steamdeki bir oyun kırılmış ve oltalama yöntemi olarak kullanılıyor diye düşündüm ancak öyle isimde bir oyun yok. İsim değiştirilmiş olabilir tabi.

virüs, böyle bir linkten oyunu indirtmezler, mediafire veya başka bir sityeden indirirlerdi %100 virüstür
node.js yaziyor uzantida. O onemli bir sey mi?

Discord muhabbetleri dondu diye yeni discord hesabi acip onla birlikte oyunu actim ve birden hesap gitti :D bombos hesaplari hayirli olsun.

Discord muhabbetleri dondu diye yeni discord hesabi acip onla birlikte oyunu actim ve birden hesap gitti :D bombos hesaplari hayirli olsun.
Adamlar su an gmailimde :D deliricem format atmayi da bilmiyorum.

Adamlar su an gmailimde :D deliricem format atmayi da bilmiyorum.
Keske dalga gecmeseymisim yaw:D

Son düzenleme:
Hocam bunlar dolandırıcı 15 dolara site açıyorlar setuptan kurarken virüs atıp seni izliyorlar sonra hesaplarını çalıp para istiyorlar 80 dolar atarsan vereceklerini falan söylüyorlar ama vermiyorlar.

Hemen şifrelerinizi değiştirin farklı bir cihazdan.

Hocam oyunu deneyip, yorumu da attıktan sonra 1450 VP'yi alıp format atabilirsiniz. Hem VP'yi almış olursunuz, hem virüs varsa virüsten kurtulmuş olursunuz, hem de oyunu denemiş olursunuz. Ayrıca VP'yi aldıktan sonra şifrelerinizi de değişirsiniz.

Hocam oyunu deneyip, yorumu da attıktan sonra 1450 VP'yi alıp format atabilirsiniz. Hem VP'yi almış olursunuz, hem virüs varsa virüsten kurtulmuş olursunuz, hem de oyunu denemiş olursunuz. Ayrıca VP'yi aldıktan sonra şifrelerinizi de değişirsiniz.
Virüs ilk bulaştığında hesapların mail ve şifrelerini değişemeyeceklerini mi düşünüyorsunuz?

Hocam, discordun takmadığı ünlü bir program var ne yazık ki ismini paylaşamayacağım fakat eğer bu programsa sadece discord hesabınız ve ipniz adamların eline geçer.

Geri
Yukarı