Discord'da T.C. ve seri numarası paylaşıldı

Discord ortamında uzun süre bulundum birçok insan ortam gördüm benim çıkarımım şu mernis sızıntısında çıkmaz ama sigortacılara virüslü dosya atıp işlerini yaptıkları şeyleri kullanarak bilgilere ulaşabiliyorlar. Kimlik fotoğrafını da editleyip atmaları kolay. Galiba da bu arkadaşın datasını bende gördüm. Atatürk'e ve Allah'a küfrettiği sebebiyle deniliyor. Umarım o arkadaş sen değilsindir. Tek yapacağın para isterlerse vermemek. Artık daha dikkatli olursunuz umarım.

Discord adresini verebilir misin? Tabii kendini anonim sağlamak istiyorsan farklı. Ama bu konuları biraz olsun biliyorum belki bir faydam dokunur.

Son düzenleme:
Hocam merak etmeyin birşey olmaz zaten bir çok arkadaşta yazmış nelerin olabileceğini.

Merhaba. Ben 13 yaşımdayım Discord'da takılırken bir anda T.C.mi ve seri no mu attılar. Bir şey yapabilirler mi?

Sizi sadece tehdit ederler ama umrunuzda olmasın bir şey olmaz zaten milyonlarca insanın t.c'sine ulaşılabiliyor korkunuz olmasın.

Merhaba. Ben 13 yaşımdayım Discord'da takılırken bir anda T.C.mi ve seri no mu attılar. Bir şey yapabilirler mi?

Kardeşim ele geçiren kişiye göre değişir ama genelde maksimum anneni babanı ararlar korkasın diye fakat dediğim gibi atan kişi bu işlerle ilgili biriyse her şeyi yapabilirler geçmiş olsun.

Devletin erişim engeli koydugu verilere yasal olmayan yollardan erişim sağlıyorlar savcılığa suç duyurusunda bulunması gerekmektedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…