Discord'da T.C. ve seri numarası paylaşıldı

Kendime ait herhangi bir bilgim olarak sadece profildeki Spotify da ismim yazılıydı (soyad hariç) sonra o şahıs DM'den tam adımı annemin, babamın ve kardeşimin adını yazdı annemin ve babamın T.C. noları ile telefon nolarını yazdı 1 hafta önce de adresimi yazdı bende engelledim.
Senin kimlik bilgilerine hiçbir resmi işlem yapamaz. Senin TC'ni kullanarak bir şeyler yapmaya kalkışırsa işte o zaman takibe girer. Dolayısıyla rahat ol, dediğim konuyu araştırınca korkacak bir şey olmadığını anlarsın. Bu arada bir şekilde senin adını soyadını öğrenmiştir bunu da kafaya takma. Belki de sevmediğin bir arkadaşındır bunu yapan, bilemeyiz. Dediğim olayı araştır korkacak bir şey olmadığını anlarsın. Kafana takma bilgilerinle hiçbir şey yapamazlar.

Merhaba. Ben 13 yaşımdayım Discord'da takılırken bir anda T.C.mi ve seri no mu attılar. Bir şey yapabilirler mi?
Dostum 12 yaşındaki çocuklar yapıyor bunları emin ol yapanlar senden 1 yaş küçük çocuklar ben discordcu olduğumdan biliyorum discordda başına gelebilecek en kötü şey ailene fake hattan mesaj yazmaları falan olur. Arayamıyorlar bile sesleri ince :D Discord nickini adın soy adın yaparsan tabii bulurlar size öğretmediler mi küçükken sanal ortamlarda gerçek ad soy ad kullanmayın diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı