Discord'da T.C. ve seri numarası paylaşıldı

Evet. Ben yeniledim.

Hangi bilgiler yenileniyor kimlik yenilediğimizde? Hangi yaşta başvurabilirim, fiyatı nedir?

Yıllar önce Game satış sitesinde daha az komisyon ödemek için kimliğimle fotoğraf atmıştım(seri numarası vs. her şey yani). Ancak sitenin patlatılması veya ticari olarak bu bilgilerin pazarlanmasından endişeleniyorum. Siteye tüm bilgilerimin silinmesini istediğimi söylediğimde "kullanıcı limitine ulaşıldığında bilgiler sırayla kaldırılır." diyerek hesaptan atıyorlar.

1660167719772.png

Arkadaşlar yardımlarınız için sağ olun. az da olsa içim rahatladı. fakat hala tedirginlik var. umarım bir şey olmadan atlatırım. Bir şey olmadığı sürece 1 - 2 ayda atlatırım diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim asıl merak ettiğim Discord ortamında bu bilgilerin nasıl paylaşıldığı. Yani ne yaptınız da kimlik bilgilerinizi paylaştılar ve yine nasıl bir profiliniz var ki bu kimlik bilgilerini bulup size ait olduğunu teyit ettiler?

Benim asıl merak ettiğim Discord ortamında bu bilgilerin nasıl paylaşıldığı. Yani ne yaptınız da kimlik bilgilerinizi paylaştılar ve yine nasıl bir profiliniz var ki bu kimlik bilgilerini bulup size ait olduğunu teyit ettiler?

Direkt isim soy isimle ulaşabiliyorlar çok kolay bir şekilde o yüzden Discord ortamında soy isminizi paylaşmanızı önermem.

Hangi bilgiler yenileniyor kimlik yenilediğimizde? Hangi yaşta başvurabilirim, fiyatı nedir?

Yıllar önce Game satış sitesinde daha az komisyon ödemek için kimliğimle fotoğraf atmıştım(seri numarası vs. her şey yani). Ancak sitenin patlatılması veya ticari olarak bu bilgilerin pazarlanmasından endişeleniyorum. Siteye tüm bilgilerimin silinmesini istediğimi söylediğimde "kullanıcı limitine ulaşıldığında bilgiler sırayla kaldırılır." diyerek hesaptan atıyorlar.

Eki Görüntüle 1481405

Eğer daha önceden satış gerçekleştirdiysen hesabın kapanmaz.

Discord kadar leş ortam gormedim her şeyden var ama hiç yaşicam aklıma gelmezdi.

Bir de özür dilerim diye video at diyorlar yüzün gozukcek şekilde o ayrı bir komik.

Discord leş bir ortam değil sizin kurduğunuz arkadaşlıklar leş Discord'un bir suçu yok.

Geri
Yukarı