Discord'da T.C. ve seri numarası paylaşıldı

Discord ortamında uzun süre bulundum birçok insan ortam gördüm benim çıkarımım şu mernis sızıntısında çıkmaz ama sigortacılara virüslü dosya atıp işlerini yaptıkları şeyleri kullanarak bilgilere ulaşabiliyorlar. Kimlik fotoğrafını da editleyip atmaları kolay. Galiba da bu arkadaşın datasını bende gördüm. Atatürk'e ve Allah'a küfrettiği sebebiyle deniliyor. Umarım o arkadaş sen değilsindir. Tek yapacağın para isterlerse vermemek. Artık daha dikkatli olursunuz umarım.

Discord adresini verebilir misin? Tabii kendini anonim sağlamak istiyorsan farklı. Ama bu konuları biraz olsun biliyorum belki bir faydam dokunur.
Allah'a ve Atatürk'e söven şahsın baş harfi ne ? Bende duydum ondan mı bahsediyorsun acaba.

Bu işleri biraz biliyorum. Bir şey olmaz. Adını soyadını yaşadığın yeri falan öğrenebilıyorlar da gelip dövecekler mi? 2015 diye hatırlıyorum T.C. No. Ları sızdırılmıştı bayağı çoğu kişinin T.C.'si var nesen soran olmaz.

Merhaba bu işler nasıl yapılıyor ben bu ay içerisinde 2 defa yaşadım Discord üzerinden ve ciddi korkumustum bilgin varsa mesaja döner misin?

Merhaba bu işler nasıl yapılıyor ben bu ay içerisinde 2 defa yaşadım Discord üzerinden ve ciddi korkumustum bilgin varsa mesaja döner misin?
Dostum şu videoyu izleyebilirsin. Şimdi ben buraya olayla alakalı bir şey yazsam suçlu ben oluyorum. Keza Türklerin kimlik verilerinin çalındığına dair haber yapan bir gazeteci hapse atıldı zor kurtuldu. Sen "Mernis olayı" adı altında internette ufak bir araştırma yaparsan neler olduğunu anlarsın. Bu arada Discord gibi anonim insanların takılabileceği platformlara kendi bilgilerinizle ve adınız soyadınızla kayıt olmayın kimseye de ad soyad ve şehir bilginizi vermeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum şu videoyu izleyebilirsin. Şimdi ben buraya olayla alakalı bir şey yazsam suçlu ben oluyorum. Keza türklerin kimlik verilerinin çalındığına dair haber yapan bir gazeteci hapse atıldı zor kurtuldu. Sen "mernis olayı" adı altında internette ufak bir araştırma yaparsan neler olduğunu anlarsın. Bu arada Discord gibi anonim insanların takılabileceği platformlara kendi bilgilerinizle ve adınız soyadınızla kayıt olmayın kimseye de ad soyad ve şehir bilginizi vermeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendime ait herhangi bir bilgim olarak sadece profildeki Spotify da ismim yazılıydı (soyad hariç) sonra o şahıs DM'den tam adımı annemin, babamın ve kardeşimin adını yazdı annemin ve babamın T.C. noları ile telefon nolarını yazdı 1 hafta önce de adresimi yazdı bende engelledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı