Discord'da tehdit edilmek

Hocam tehdit eden kişi whatsappdanda etti kişi ünlü hepiniz taniyorsunuzdur elimde kanıt var

Hocam teblikah falan gelir mi?

Hocam işlerini yapmadım diye :)

CİMER'den kağıt gelir mi evime?

Panelden sizin bilgilerinizi bulabilmeleri için İsim soy isim Memleket lazım, bu bilgileri neden herkese söylüyorsunuz ki? Ben gerçek ismimi dahi çoğu yerde girmiyorum, username veya zorunda kaldığımda sahte isim kullanıyorum.

Bir şey yapamazlar tehdit ederlerse dalga geç 13-12 yaşında evden dışarı çıkmaya özgüveni olmayan ergenleri ciddiye alma.

Değerli arkadaşım merhaba,
Bahsi geçen kişi hâlihazırda KVKK ihlalinde bulunuyor, bununla birlikte senin beyanına göre tehdit ve şantaj suçları da işleniyor.

Öncelikle içinin rahatlaması için söylüyorum, ellerinde yer alan bilgiler ile herhangi bir işlem gerçekleştiremezler, önlem almak istersen E-Devlet güvenlik ayarlarından yurtdışı erişimini kapatıp iki faktörlü doğrulamayı aktif hâle getirebilirsin.

Bunun dışında diğer arkadaşların da belirttiği gibi istediğini yapabileceğini söyleyip konuşmayı sonlandırman en mantıklı seçenek olacaktır, konuyu adliyeye taşımak istersen de kanıtları belgelendirip şikayetçi olabilirsin, mevcut olarak ülkemizde TEM ekipleri bu konu ile ilgileniyorlar.

İyi forumlar.

Birisi beni tehdit ediyor diyor. T.C.'mi atiyorlar, ailemi ariyorlar. Ne yapmam gerek?

Avukatım ile birlikte salı günü KVKK'yı ihlal etmek ve tehdit etmekten dolayı savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Umarım polise ifade verirkende bunları söyleyebilirsin.

Şeklinde bir yalan söyle ve internet üzerindeki hesaplarını nasıl saklamaya çalıştığını izle.

Diğer arkadaşlarında dediği gibi küçük yaşta olduları için herhangi bir karşı tehditte 2 3 gün uyuyamaz oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı