Discord'daki güvenlik açığı

Discord içerisinde bir uygulamanın hesaba erişimine izin verildiğinde hesap çalınabiliyordu.
Evet bu kritik bir güvenlik açığıydı ancak Discord geç de olsa farkına vardı ve kendi içerisinde birçok güvenlik yaması aldı yani şu an için bu yöntem geçerli değil.

Discord içerisinde bir uygulamanın hesaba erişimine izin verildiğinde hesap çalınabiliyordu.
Evet bu kritik bir güvenlik açığıydı ancak Discord geç de olsa farkına vardı ve kendi içerisinde birçok güvenlik yaması aldı yani şu an için bu yöntem geçerli değil.
Ya arkadaşıma oldu eskiden bende bununla ilgili konular actim kanmayin diye tekrardan bilgilendirme oldu iste.

Ya arkadaşıma oldu eskiden bende bununla ilgili konular açtım kanmayin diye tekrardan bilgilendirme oldu iste.

Senin bahsettiğine göre arkadaşın görseli tarayıcıda sadece görüntüleyerek değil dosyayı indirerek verilerini çaldırmış.
Yüklenen dosyalara tam bir zararlı yazılım taraması yapmaması dışında Discord'un bir suçu yok.

Senin bahsettiğine göre arkadaşın görseli tarayıcıda sadece görüntüleyerek değil dosyayı indirerek verilerini çaldırmış.
Yüklenen dosyalara tam bir zararlı yazılım taraması yapmaması dışında Discord'un bir suçu yok.
Başlığı ben yapmadım modlar düzeltti ayrıca indirdi mi bilmiyorum o kadarını.

Şimdi sordum resmi farklı kaydetmiş bilgisayara.

Başlığı ben yapmadım modlar düzeltti ayrıca indirdi mi bilmiyorum o kadarını.

Şimdi sordum resmi farklı kaydetmiş bilgisayara.
E hocam bildiğiniz indirmiş, Discordda bilmediğiniz insanların size ulaşması daha kolay, ulaşsaydı arkadaşınıza Whatsappda da olurdu.

Ama bu resimden nasıl oluyor aklım almıyor ya PNG dosyası yani değişik.
Hocam gerçek mi bilmiyorum ama bir aralar oyun sunucusunda profil fotoğrafıyla bile yaptıklarını duymuştum. Mümkün.

Geri
Yukarı