Discord'dan ban yemek

• Konuyu başlatan AytugK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 900
Kimlik, Discord adı ve selfie, hepsi aynı resimde. Neyi yanlış yaptım siz söyleyin.
Bilemiyorum benim hiç küçüğüm diye hesabımı kapamadılar. Size bazı şeyleri devamlı hatırlattıklarına göre siz bir şeyleri yanlış yapmışsınız.

Discord'a yuzdım kimlik + fotoğraf attım 3 ay oldu cevap vermediler :)
14 gün sonra hesap silinir zaten.

Discord'a dediğiniz gibi yazmıştım ilkte cevap vermişlerdi kimlik fotoğraf ve kullanıcı adını aynı resimde istemişlerdi ve atmıştım fakat ondan sonra cevap vermediler 1 ay beklesemde sonra bir daha yazmıştım yine cevap vermemişlerdi. Maili tekrar kontrol edeceğim şimdi.
Discord işte yapacak bir şey yok. Kafası neye esiyorsa onu yapıyor.

Bilemiyorum benim hiç küçüğüm diye hesabımı kapamadılar. Size bazı şeyleri devamlı hatırlattıklarına göre siz bir şeyleri yanlış yapmışsınız.

Evetde ne yapabilirim hesap devre dışı olduğu anda mail attım 2 günde bir cevap verildi 3. gün istedikleri şeyleri attım 10. gün olduğunda cevap gelmeyince tekrar atmıştım yine cevap gelmedi dediğiniz gibi kafasına ne esiyorsa onu yapıyor.

Discord istemcisi ile ilgili bazı performans sorunları yaşadığın için üzgünüm!

İlk sorun giderme adımı olarak, Discord istemcisini kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilir misin?

Yukarıdakiler sorununu çözmediyse veya başka soruların ya da sorunların varsa, lütfen denediğin sorun giderme adımlarını ve yaşadığın sorunun ekran görüntülerini ve/veya ekran kaydını burada yanıtlamaktan çekinme, böylece daha ayrıntılı bir inceleme yapabiliriz.

Discord'un verdiği Epic yanıt geldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı