Discord'dan hacklenilir mi?

xeenoovvvaa

Decapat
Daha fazla  
Oyun oynarken biriyle aşırı saçma bir sohbet oldu. Zıtlaştık mı ne oldu inanın ben de anlamadım. Kötü bir niyeti olduğunu dahi anlamadım. Discord'unu verdi neymiş ne değilmiş diye düşünürken "sesli sohbete gelebilir misin?" dedi ben de ne olduğunu anlamadan gittim ses açmadan. Sanırsam hacker olduğunu iddia etti, sesine bakılırsa büyük biriydi. Bana link attı senin bilgilerini atacağım tarzı bir şeyler dedi, kredi kartını patlatacağım dedi. Linke tıklamadım bana sanırsam IP adresimde kayıtlı olan bilgilerimi attı. Sadece konumuma bakabildim, o da doğru değildi. IP adresim doğru mu değil mi diye bakamadım, sesli sohbetten çıkıp IP adresimi değiştirdim. Google'dan çerezlerı sildim, Discord hesabım için 2 faktörlü doğrulamayı etkinleştirdim ve modemimi kapatıp açtım. Aptallık ettim çok boşluğuma geldi yani bir şey olur mu sizce ne yapmam gerek?

Discord veya oyun hesabınızda kişisel bilgilerinizi paylaşmış olabilir misin? İsim, soyad, yaşadığın yer? Veya karşıdaki biliyor mu bu detayları? Öyleyse Mernis ile sorgulamış olabilirler. Sadece sese gitmekle hacklenmezsin.

Oyun oynarken biriyle aşırı saçma bir sohbet oldu. Zıtlaştık mı ne oldu inanın ben de anlamadım. Kötü bir niyeti olduğunu dahi anlamadım. Discord'unu verdi neymiş ne değilmiş diye düşünürken "sesli sohbete gelebilir misin?" dedi ben de ne olduğunu anlamadan gittim ses açmadan. Sanırsam hacker olduğunu iddia etti, sesine bakılırsa büyük biriydi. Bana link attı senin bilgilerini atacağım tarzı bir şeyler dedi, kredi kartını patlatacağım dedi. Linke tıklamadım bana sanırsam IP adresimde kayıtlı olan bilgilerimi attı. Sadece konumuma bakabildim, o da doğru değildi. IP adresim doğru mu değil mi diye bakamadım, sesli sohbetten çıkıp IP adresimi değiştirdim. Google'dan çerezlerı sildim, Discord hesabım için 2 faktörlü doğrulamayı etkinleştirdim ve modemimi kapatıp açtım. Aptallık ettim çok boşluğuma geldi yani bir şey olur mu sizce ne yapmam gerek?

Hocam herhangi bir link, fotoğraf, video ya da bir şeye tıklamadıysanız sorun değil. Sesliden bir şey geçmez sanırım.

2020'de Discord'dan 3 Eleman Durduk Yere Beni Hackelyip Gereksiz Yere Bütün Bilgilerimi Çalmışlardı Kendi Kafalarınca Eğlenıyolardı Ertesi Gün Benim IP'mden Ve Benim İsmim Adına Üstüme İhbar Açmışlar Narkotikle Çocuk Şubeyi Kapımda Buldum :D Dava Neden Etmedin Dicekseniz Yaşları Çok Küçüktü Ses Değiştirici Falan Kullanıyolardı Siz Düşünün

Eğer ad soyad gibi bilgiler verilmediyse sıkıntı yok hocam ama yasal olmayan yazılımlardan ad soyad ile aile ağacına kadar bakabiliyorlar.

Bunu yolla.
unknown.png

Yeni konular

Geri
Yukarı