Şifresiz ağlardan hacklenilir mi?

wexies200

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlarımla oyun oynamak için internet kafeye gittim, gittiğim sırada telefonumda mobil veri açıktı ama Wi-Fi da açıktı. Bayağı şifrelerim ve hesaplarıma girdim ama internet şifresizmiş girdiğimizde otomatik bağlanılıyormuş. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ona göre şifrelerimi değiştireceğim. Android 11 kullanıyorum.

Arkadaşlarımla oyun oynamak için internet kafeye gittim, gittiğim sırada telefonumda mobil veri açıktı ama Wi-Fi da açıktı. Bayağı şifrelerim ve hesaplarıma girdim ama internet şifresizmiş girdiğimizde otomatik bağlanılıyormuş. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ona göre şifrelerimi değiştireceğim. Android 11 kullanıyorum.
Kafe olsa illaki bir avcı vardır da int kafede sanmıyorum.

Hack olaylarını bilmiyorum fakat böyle bir durumun telefon için güvenli olmadığını biliyorum.

Arkadaşlarımla oyun oynamak için internet kafeye gittim, gittiğim sırada telefonumda mobil veri açıktı ama Wi-Fi'da açıktı. Bayağı şifrelerim ve hesaplarıma girdim ama internet şifresizmiş girdiğimizde otomatik bağlanılıyormuş. Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ona göre şifrelerimi değiştireceğim. Android 11 kullanıyorum.

Hocam hacklenir eğer çevrede hacker var ise ama yoksa bağlantıyı kestikten son bir şey olmaz şans işi.

Hocam hacklenir eğer çevrede hacker var ise ama yoksa bağlantıyı kestikten son bir şey olmaz şans işi.
O sırada mobil veri açıktı fakat mobil veriyemi internetemi bağlandı bilmiyorum.
İnternet kafe bilgisayarları dışında oturan çok kişi yoktu ama genede garantiye almak istiyorum.
Yapmam gereken birşey veya antivirüs önerirmisiniz?

O sırada mobil veri açıktı fakat mobil veriyemi internetemi bağlandı bilmiyorum.
İnternet kafe bilgisayarları dışında oturan çok kişi yoktu ama gene de garantiye almak istiyorum.
Yapmam gereken bir şey veya antivirüs önerir misiniz?

Hocam veri çektiyse antivirüs bir işe yaramaz şu ana kadar bir şey olmadıysa sıkıntı yok.

Bu videoyu izlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam da ben bunu önerecektim. Bunu yapabilmek için hacker falan olmaya gerek yok koyuyorsun aleti çatır çatır alıyorsun verileri.(yasal değildir sorumlusu ben değilim 🙃)

Yeni konular

Geri
Yukarı