Discord'dan hacklenir mi?

Yarst

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Meslek
Witcher
Konu başlıktaki gibi. Discord'dan hack yapılır mı? Bir arkadaşım Discord'da bir linke tıklamış ve oyun hesabı gitmiş. Ben de o kişiye arkadaşlık attım ve mesaj gönderdim, benim PC'de de bir hackleme olur mu? Herhangi bir linke tıklamadım, sadece mesajlaştık. Bir hacklenme olur mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece mesajlaştınız hocam şuan muhtemelen tüm hesaplarınız gitmeye başlamıştır.(!) Birşey olmaz sadece konuşmuşsunuz.

Konu başlıktaki gibi. Discord'dan hack yapılır mı? Bir arkadaşım Discord'da bir linke tıklamış ve oyun hesabı gitmiş. Ben de o kişiye arkadaşlık attım ve mesaj gönderdim, benim PC'de de bir hackleme olur mu? Herhangi bir linke tıklamadım, sadece mesajlaştık. Bir hacklenme olur mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Herhangi bir linke tıklamadığın, onun attığı dosyayı indirmediğin sürece bir şey olmaz.

Discord'dan şu şekilde hack yapılır. Bir link atar karşıdaki kişi sende o linke tılarsın ve otomatik olarak bir dosya iner. Sende o dosyayı çalıştırsan bilgisayarı
Bozabilir bile.

Evet öyle linklerden böyle sonuçlar alınabilmek mümkün. Ama direkt olarak Discord içinden seni hackleyemez. Yani en azından ben öyle biliyorum.

Geri
Yukarı