Discord'dan hacklenir mi?

Yarst

Decapat
Yer
Kaer Morhen
Konu başlıktaki gibi. Discord'dan hack yapılır mı? Bir arkadaşım Discord'da bir linke tıklamış ve oyun hesabı gitmiş. Ben de o kişiye arkadaşlık attım ve mesaj gönderdim, benim PC'de de bir hackleme olur mu? Herhangi bir linke tıklamadım, sadece mesajlaştık. Bir hacklenme olur mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Lounge

Centipat
Makaleler
8
Yer
bO!
Sadece mesajlaştınız hocam şuan muhtemelen tüm hesaplarınız gitmeye başlamıştır.(!) Birşey olmaz sadece konuşmuşsunuz.

Bir Lira Reyiz

Hectopat
Konu başlıktaki gibi. Discord'dan hack yapılır mı? Bir arkadaşım Discord'da bir linke tıklamış ve oyun hesabı gitmiş. Ben de o kişiye arkadaşlık attım ve mesaj gönderdim, benim PC'de de bir hackleme olur mu? Herhangi bir linke tıklamadım, sadece mesajlaştık. Bir hacklenme olur mu? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Herhangi bir linke tıklamadığın, onun attığı dosyayı indirmediğin sürece bir şey olmaz.

DARKBOX

Picopat
Yer
AMD Bilgisayar Topluyor...

Discord'dan şu şekilde hack yapılır. Bir link atar karşıdaki kişi sende o linke tılarsın ve otomatik olarak bir dosya iner. Sende o dosyayı çalıştırsan bilgisayarı
Bozabilir bile.

Yukarı