Discord'dan İndirilen Videodan Virüs Bulaşır mı?

• Konuyu başlatan Benq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 1B
İnternetten ne indirdiğine dikkat et. Virüs taraması yaptığın zaman sonuçlarda illa virüs çıkacak diye bir şey yok. Yazılımı, zarar verdikten sonra kendisini silmeye ayarlanmış olabilir. Bir şeye tıklarsın ne bir şey açılır ne bir şey değişir hatta tarama yaparsın bir şey çıkmaz. Halbuki tarayıcındaki kayıtlı olan cookieler, şifreler, adresler, kredi kartları çoktan karşıdaki kişiye gitmiştir. Bunu şu an için ve android için söylemiyorum elbette. Sadece bilgin olsun diye.

İnternetten ne indirdiğine dikkat et. Virüs taraması yaptığın zaman sonuçlarda illa virüs çıkacak diye bir şey yok. Yazılımı, zarar verdikten sonra kendisini silmeye ayarlanmış olabilir. Bir şeye tıklarsın ne bir şey açılır ne bir şey değişir hatta tarama yaparsın bir şey çıkmaz. Halbuki tarayıcındaki kayıtlı olan cookieler, şifreler, adresler, kredi kartları çoktan karşıdaki kişiye gitmiştir. Bunu şu an için ve Android için söylemiyorum elbette. Sadece bilgin olsun diye.

Hocam virustotaldede tarattım indirdiğim linki vs. bir şey çıkmadı inşallah öyle bir olay olmamıştır.

Geri
Yukarı