Discord'dan IP adresi veya telefon numarası bulunabilir mi?

Sen çok zeki olmalısın başkasına 5 iq dediğine göre. Üstelik göz korkutan da oluyor korkutup gerçekten uğraşanlar da. Çinli bir adam sürekli CSGO 'da birisi tarafından bıçaklanıyordu. Adam 6 ay uğraştı, kendisini oyunda bıçaklayan adamı gerçekte bulup bıçakladı.
Biri Amerikalı, biri Çinli öbürü Rus diye anlata anlata döndü bu hikaye...

Emin misin günümüz işletim sistemleri güvenlikleri ve internetleri ile bir IP adresi ile hiçbir şey yapamazsın belki DDoS atarsın ama eğer modemi paketlere yanıt vermezse DDoS çöpe gitmiş olur belki adresini de bulur ama Max şehirini bulur açık adresi bulması imkansız ISS'sini hacklemezse.
Artık trojanlar bile değersiz olmaya başladı Windows Defender bile hepsini hallediyor.
Hocam merhabalar, yazılım geliştirme öğrencisiyim ve merakımı cezbettiği için soruyorum. Bu ISS tam olarak ne oluyor kısaca bahseder misiniz?

arkadaşlar ben bana hediye edilen bir discord hesabına girdim şu anda hesabı hediye eden arkadaşımla kavga ettik giriş izni falan gelmişti orada ip adresim yazıyor o ip adresinden benim semtimi ve ev adresimi bulabilirmi

Merhaba arkadaşlar. Kısa zaman önce Discord'da küfürlü kavgamız oldu 4-5 kişiyle, karşıdaki kişiler IP adresini bulacağım falan diye tehdit ettiler. Bulamayacaklarını biliyorum fakat işkilleniyorum.
Discord'dan IP adresi veyahut telefon numarası bulunur mu?
kardeşim image logger yersen ipn çalınabilir son zamanlarda darkwebden çıkartılan image loggerlarla fotoğrafa tıklayınca external ipni alabiliyorlar tehlikeleride şunlar:
-IP Adresinden Konumuna Yakın Bir Yer Bulma.
-IP Adresinden Açık Port Bulup DDoS Atma.
-IP Adresinden Cihaz Bilgilerini Elde Etme.
-Bunu Denemedim Ama Webden Kullanıyorsan Fotoğraftan Cookie Stealer Yiyip Hesabını Kaybedebilirsin.

Onun Dışında Çok Büyük Bir Şey Olacağını Sanmıyorum.

Konu savcılığa kadar giderse yasal yoldan bulabilirler. Ya da virüs, trojen vs gönderir ve sizde gönderilen şeye tıklarsanız ulaşmaları mümkün. Dikkat edin dc de yakın bir arkadaşınıza ya da çevrenize ulaşmaya çalışıp da bulmaya çalışabilirler.

Merhaba arkadaşlar. Kısa zaman önce Discord'da küfürlü kavgamız oldu 4-5 kişiyle, karşıdaki kişiler IP adresini bulacağım falan diye tehdit ettiler. Bulamayacaklarını biliyorum fakat işkilleniyorum.
Discord'dan IP adresi veyahut telefon numarası bulunur mu?

Dava yersen IP adresini verir Discord yani gidip millete ana avrat sövüp sonra tehdit edilince tırsmayin birader bilip bilmediğiniz adamlara bulaşıp sonra şuyumu bulur mu buyumu bulur mu diye sorularla forumu doldurmayın.

İş savcılığa vs. giderse Discord verebilir. Onun dışında kişi oturup da bulamaz.
beni discord üzerinden dolandırdılar ve discord a ulaşıp bu herifin konumunu öğrenmek istiyorum bu arada cumhuriyet savcılığına gittim ve cimere de başvuru yaptım ama discord dan bu dolandırıcının konumunu nasıl istiyecem bana yardımcı olurmusunuz

Savcıya gidip suç duyurusunda bulunurlarsa yani iş büyüyüp davaya dönerse discord sizin İP adresinizi vermek durumunda kalabilir. Bu karar hangi? Tarafın suçlu olduğuna göre değişebilir (tahmin).
beni discord üzerinden dolandırdılar ve discord a ulaşıp bu herifin konumunu öğrenmek istiyorum bu arada cumhuriyet savcılığına gittim ve cimere de başvuru yaptım ama discord dan bu dolandırıcının konumunu nasıl istiyecem bana yardımcı olurmusunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı