Discord'dan IP adresi veya telefon numarası bulunabilir mi?

TheKng

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Kısa zaman önce Discord'da küfürlü kavgamız oldu 4-5 kişiyle, karşıdaki kişiler IP adresini bulacağım falan diye tehdit ettiler. Bulamayacaklarını biliyorum fakat işkilleniyorum.
Discord'dan IP adresi veyahut telefon numarası bulunur mu?

Savcıya gidip suç duyurusunda bulunurlarsa yani iş büyüyüp davaya dönerse discord sizin İP adresinizi vermek durumunda kalabilir. Bu karar hangi? Tarafın suçlu olduğuna göre değişebilir (tahmin).

Merhaba arkadaşlar. Kısa zaman önce Discord'da küfürlü kavgamız oldu 4-5 kişiyle, karşıdaki kişiler IP adresini bulacağım falan diye tehdit ettiler. Bulamayacaklarını biliyorum fakat işkilleniyorum.
Discord'dan IP adresi veyahut telefon numarası bulunur mu?

İş savcılığa vs. giderse Discord verebilir. Onun dışında kişi oturup da bulamaz.

Yıl olmuş 2020 sorulan sorulara bak :(

Bulamazlar bulsalar bile IP adresini 50 kişiyle paylaştığın için karar çıkmadıkça CGN loglarına normal bir kullanıcı erişemez bu yüzden hiç sorun olmaz ki o tür insanlar gidip seninle uğraşmaz gözünü korkutur DDR2 sistemleriyle oyun oynarlar. Discord platformu üzerinde terörizm ve çocuk istismarı konusunda savcılığa log verir fakat senin o 5IQ ile ettiğin küfürler için uğraşıp da log vereyim demez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durup dururken ben senin Discord'da profiline bakarak hiçbirşeyini bulamam fakat eğer sana bir dosya atar ve onu yüklersen. Aynı şeyleri söyleyemem. Fakat durup dururken bulması çok zor. İmkansız.

Yok, bir şey atmadı. Sadece DM grubu ile sesli konuştuk, ama yaşları çok büyüktü ve ağızlarından küfür eksilmiyordu. Ses kaydı alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok bir şey atmadı. Sadece DM grubu ile sesli konuştuk, ama yaşları çok büyüktü, ve ağızlarından küfür eksilmiyordu. Ses kaydı alamadım.

O zaman korkmayın eğer ulaşabilirseniz mesaj atıp, ses kaydınızı özür dilemezseniz savcılığa vereceğim gibisenden şeyler yapın bence. Ben bu yolla bayağı fazla küçük "lamer"(bunu bile hak etmiyorlar.) kardeşimizi yollarından döndürdüm. :D.

Geri
Yukarı