Discord'taki bir arkadaş canımı sıkıp duruyor

Senin de yaşın küçük gibi yapacak bir şey yok. Zamanla başka uğraşlar bulursun.
Discord'un yaş sınırını geçiyorum hocam ama yetişkin sayılmam.

Hocam her zaman sana bir dönüş vermesende yine de sevap kazanıyorsun yardım ettiğin için oda günah işliyor cevap vermediği için dediğim gibi devam edin Technopat'a.
Edicek gibi görünüyorum zaten. Ayın başında keşfettim her gün giriyorum.

Ediyorum zaten. Ben herkese ediyorum ama karşılığı bana kötü olarak dönüyor gibi hissediyorum (iyiliğin karşılığını aramıyorum)

Bahsettiğim arkadaşla neredeyse yaşıtız. 13 yaşındayım.

O benden 2 yaş daha büyük.

Hocam bakın gördünüzmü bende 13'lük üm ben sallıyorum bana gereken ilgiyi vermeyenleri ya da iletişimi kesiyorum.

Bana boş duyuru atma diyor kendisi çıkan reklamda küfür kısaltması çıktı diye herkese bildirim atıyor.

Oda şımardı demek ki onlarla olmaya başlamışıtr size gereken ilgiyi vermeyenlerle bir daha konuşmayın iletişimi kesin size ulaşmaya çalışsalar bile.
O sunucuda bir arkadaş daha vardı, ben çok mutsuzum benim hiç bir şey yapasım yok diyordu. Ben ona hırs verdim moralini düzelttim şimdi de bana sataşıyor.

Şu anda konuştuğum bir-iki kişi var. Onlarla iyi takılıyorum.

Hatta bu sunucudan bir üye de (tanıdık bir üye) anladı durumu çıktı sunucudan. Onla da konuşuyorum.

Bana boş duyuru atma diyor kendisi çıkan reklamda küfür kısaltması çıktı diye herkese bildirim atıyor.

O sunucuda bir arkadaş daha vardı, ben çok mutsuzum benim hiçbir şey yapasım yok diyordu. Ben ona hırs verdim moralini düzelttim şimdi de bana sataşıyor.

Hocam anladığım kadarıyla duygusal birisisiniz sallayın geçin yavaş yavaş dahi olsa unutursunuz sen mesaj atmadıkça sana yazmayanlarla konuşma ilgi göstermeyenlere ilişkiyi iletişimi kesin bu kadar artık benden. Bende hep aynı durumlara düştüm.

Kendimi affettirmeyi bir daha da düşünmüyorum. Zaten sunucusuna gelsen ülke mi yönetiyoruz çocuk mu eğlendiriyoruz.

Hocam anladığım kadarıyla duygusal birisisiniz sallayın geçin yavaş yavaş dahi olsa unutursunuz sen mesaj atmadıkça sana yazmayanlarla konuşma ilgi göstermeyenlere ilişkiyi iletişimi kesin bu kadar artık benden. Bende hep aynı durumlara düştüm.
Duyar kasmak gibi bir amacım yok ama ilkokulda da böyleydim. Hiç doğru düzgün arkadaşım yoktu.

Şu anda başıma gelse takmam, alışığım ama yani bu ilk değil.

Kendimi affettirmeyi bir daha da düşünmüyorum. Zaten sunucusuna gelsen ülke mi yönetiyoruz çocuk mu eğlendiriyoruz.

Duyar kasmak gibi bir amacım yok ama ilkokulda da böyleydim. Hiç doğru düzgün arkadaşım yoktu.

Dostum neredese aynı bende bu durumlara düştüm ama unuttum kuzenlerimle dahi bu kötü diplomatik ilişkilerim var.

Yeni konular

Geri
Yukarı