Sınıftakiler canımı sıkıyor

Dediğim gibi özel okul kim müşteri kaybetmek ister?
Anadolu Lisesinde okuduğum için özel okul hocaları hakkında pek fikrim yok doğrusu. Yine de bir veliniz konuşsa, ufak bir uyarı da olsa yaparlar diye düşünüyorum. Eğer akıllanmazlarsa siz onların altında ezilmeyerek durumu çözmeye çalışacaksınız.

O insanlarla konuşma okuduğuma göre 3-4 arkadaşın var onlarla takıl
kendi egolarını tatmin etmek uğruna başkalarını ezmeyi çok seviyorlar anladığım kadarı ile onlarla ortak faaliyetlere katılma kendi sosyal çevreni oluştur mesela onlar korku evine mi gidecek sen o gün için nispet yaparcasına daha iyi bir etkinlik ayarla ayrıca 9.sınıf çok erken bir yaş 1-2 seneye bu davranışlarını durdururlar(ne kadar anlamsız şeyler yaptıklarını anladıkları için)

Son düzenleme:
Lisede bu tarz şeyler yaşamanız normal, ergenliğin zirve yaptığı dönemler. Pek takmayın, onun dışında yapacağınız bir şey yok.
Sana biri bir şey dediği zaman alttan almak zorunda değilsin, bir şekilde karşılık ver.

O insanlarla konuşma anladığım kadarı ile 3-4 arkadaşın var onlarla takıl kendi egolarını tatmin etmek uğruna başkalarını ezmeyi çok seviyorlar anladığım kadarı ile onlarla ortak faaliyetlere katılma kendi sosyal çevreni oluştur mesela onlar korku evine mi gidecek sen o gün için nispet yaparcasına daha iyi bir etkinlik ayarla ayrıca 9.sınıf çok erken bir yaş 1-2 seneye bu davranışlarını durdururlar(ne kadar anlamsız şeyler yaptıklarını anladıkları için)

Dikkate alacağım teşekkürler.

Size kibar olmayan kişilere kibar davranmayın, size kötü davranan kişilere kötü davranın, sizi aşağılayanları aşağılayın. Ne kadar köfte, o kadar ekmek.
Ayrıca keşke olayları anlatırken virgül kullansaydınız, pek bir şey anlayamadım.

Size kibar olmayan kişilere kibar davranmayın, size kötü davranan kişilere kötü davranın, sizi aşağılayanları aşağılayın. Ne kadar köfte, o kadar ekmek.
Ayrıca keşke olayları anlatırken virgül kullansaydınız, pek bir şey anlayamadım.

Nezaketten belki anlarlar diye düşünmüştüm :(

O insanlarla konuşma okuduğuma göre 3-4 arkadaşın var onlarla takıl.
Kendi egolarını tatmin etmek uğruna başkalarını ezmeyi çok seviyorlar anladığım kadarı ile onlarla ortak faaliyetlere katılma kendi sosyal çevreni oluştur mesela onlar korku evine mi gidecek sen o gün için nispet yaparcasına daha iyi bir etkinlik ayarla ayrıca 9.sınıf çok erken bir yaş 1-2 seneye bu davranışlarını durdururlar(ne kadar anlamsız şeyler yaptıklarını anladıkları için)

Ama dışlanan herkes ile arkadaş olmaya çalışıyorum üzüldüğüm için.

Geri
Yukarı