Discord'um hacklendi

Kartex

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İnternette birinden Config almıştım. Bir sonraki gün Discord hesabımın durduk yere baskalarına mesaj attıgını gördüm. Sanırım malware yedim. Nasıl bir çözüm önerirsiniz? Kaspersky ile engel olabilir miyim? Çünkü laptopu sıfırlarsam yeniden önemli şeyleri tekrar kurmam 1 ay alır. Format dışı çözüm gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam size kötü bir haberim var virüs bulaşmamış olabilir sadece tokeniniz çalındıysa tokeni selfbot için kullanıyorlar başkalarına virüslü site linkleri alıp onları da çalıyorlar. Tabi virüs bulaşma ihtimali de var siz yine de virüs taraması yapın her ihtimale karşı

İnternette birinden Config almıştım. Bir sonraki gün Discord hesabımın durduk yere baskalarına mesaj attıgını gördüm. Sanırım malware yedim. Nasıl bir çözüm önerirsiniz? Kaspersky ile engel olabilir miyim? Çünkü laptopu sıfırlarsam yeniden önemli şeyleri tekrar kurmam 1 ay alır. Format dışı çözüm gerek.
Discord hesabınızdan başkasına mesaj atıyorlarsa hesap tokeninizi almışlardır. Öncelikle bilgisayardaki virüsü sildiğinizden emin olun. Ardından discord şifrenizi değiştirin.(şifre değişince token de değişiyor)
Hesabınız alındıysa engel olamazsınız şifreyi değişmeyi deneyin ama önce virüsü temizleyin.
Kaynak neresi hocam?

Geri
Yukarı