Discord'um hacklendi

Hocam az önce Discord'dan bir link açtım Discord kapandı açtığımda dil değişmiş ve kayıtlı tek 1 kartımdan 300 TL çekilmeye çalışılmış şifreyi değiştirdim, sonra bir kişi yazdı onu engelledim ama geri engel kalkmış kendi kendine kaldırılmışsa ne yapmam lazım tüm bilgisayarmı RAT yedi acaba.

Herhangi dosya indirip çalıştırmadıysanız bilgisayarınıza bir şey olmaz. 2FA ekleyip şifre değişin sorun kalmaz.

Herhangi dosya indirip çalıştırmadıysanız bilgisayarınıza bir şey olmaz. 2FA ekleyip şifre değişin sorun kalmaz.
Hocam dosya indirip çalıştırdım direk adminlerden yardım almıştım adminler dolandırıcıymış

Hocam dosya indirip çalıştırdım direk adminlerden yardım almıştım adminler dolandırıcıymış
Böyle olacağını düşünememiştim

Böyle olacağını düşünememiştim
Windows güvenlik duvarını vs hepsini kapatmıştım geri açtım tarama yaptım birşey çıkmadı sonra dışlanan dosyalar vardı ordan hepsini kapattım tekrar taradıktan sonra 2 tane dosya çıktı onları windows sildi.Normalde dolandıran kişiyi engellediğimde kendisi geri engelini kaldırıyordu ama bu taramayı yaptıktan sonra tekrar engelledim ama kaldırmadı iletişimi devam ettirmeme rağmen

Hocam dosya indirip çalıştırdım direk adminlerden yardım almıştım adminler dolandırıcıymış.

Böyle olacağını düşünememiştim.

Windows güvenlik duvarını vs hepsini kapatmıştım geri açtım tarama yaptım bir şey çıkmadı sonra dışlanan dosyalar vardı oradan hepsini kapattım tekrar taradıktan sonra 2 tane dosya çıktı onları Windows sildi. Normalde dolandıran kişiyi engellediğimde kendisi geri engelini kaldırıyordu ama bu taramayı yaptıktan sonra tekrar engelledim ama kaldırmadı iletişimi devam ettirmeme ra.

Bir format atmak en iyisi.

Geri
Yukarı