Discovery Elite Şarj Sorunu

medusal

Hectopat
Daha fazla  
Discovery Elite kullanıcısıyım. Telefonu orjinal şarj aletiyle şarj etmek istediğimde başarısız oldu, evdeki başka aletleri de denedim sonuç yine başarısız. Ancak telefon kapalıyken şarj edebiliyorum. Bilgisi olan var mı? Yardımınız için şimdiden çok teşekkürler.

Şarj soketi arızası olabilir. Herhangi bir pin kopmadan ya da kısa devre yapmadan bir servise gönderin derim. Telpa ile muhattap olacaksınız, şimdiden kolay gelsin :)

Servisten yeni geldi, şarj bir saat içinde bittiği için gitmişti. Telefonu kapatıp şarja taktım. Taktığımda %7ydi, yarım saat sonraki sonuç %0. :(

teşekkürler. :)

Baştan Discovery olayına bulaşmayacaktınız. Zaten GM'Nin kendi ürettiği telefonlar değil bunlar, etiket ürün. İkamet ettiğiniz şehirde bir telefoncuya veri ücret alın. Yaptırın. Daha sonra 700-800 liraya o telefonnu elden çıkartın. Asus Zenfone 5 Ya da büyük telefon seviyorsanız Asus Zenfone 6 Almanızı öneririm. İyi günler

Eğer kapalı iken doğru şarj alabiliyorsa ve açınca kapalı olan şarj edilmiş miktarı gösteriyorsa. Telefona format atmanız düzeltebilir.
Alttaki adımları uygulayın;

General Mobile Discovery Elite Hard Reset Adımları;
  • İlk adım şekilde cihazı kapatın.
  • Şimdi SESİ AÇMA + AÇMA/KAPAMA tuşlarına basılı tutun. General mobile logosunu görünce AÇMA/KAPAMA tuşunu bırakın ve SESİ AÇMA tuşuna basmaya devam edin.
  • Recovery ekranı çıkınca Wipe data factory reset’i SESİ KISMA tuşu ile seçin ve AÇMA/KAPAMA tuşuna basılıyken SESİ KISMA tuşuna basın.
  • Diğer adımda Yes delete user all seçeneğine SESİ KISMA tuşu ile gelip, AÇMA/KAPAMA tuşuna basılıyken SESİ KISMA tuşuna basın.

Psikoloji bozar mazallah :D Şöyle adam akıllı işte bu diyceğimiz orta seviye telefon çıkmadı be.

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise gitti zaten, LG G2 aldım şuan memnunum. Bir arkadaşım 5 aydır sorunsuz memnun şekilde kullanıyor, ben 4 ayda en fazla 1 ay kullanabildim, biraz da şans işi sanırım.

Servise gitti zaten, LG G2 aldım şuan memnunum. Bir arkadaşım 5 aydır sorunsuz memnun şekilde kullanıyor, ben 4 ayda en fazla 1 ay kullanabildim, biraz da şans işi sanırım.
En iyisini yapmışsınız hanımefendi. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı