Steam Epic Games Dishonored 2 Epic Games'ten mi Steam'den mi alınmalı?

Netflix kullandıysanız sistemin özeti Netflix. 30 veya 45TL parayı veriyorsun. 1 ay kullanım hakkı kazanıyorsun. 1 ay içerisinde sistemde bulunan bütün oyunları istediğin kadar oynayabilirsin. Hiçbir türlü kısıtlama vb durum söz konusu değil. Her ay sürekli devam eden bir abonelik sistemi. Eğer sadece 1 aylık alacaksanız ödemeyi yaptıktan sonra hesabım kısmından yenilenen ödemeyi iptal etmelisiniz.

Saveler duruyor. Bilgisayarında durmuyor. Steam gibi senin profiline özel saveler tutuluyor ve başarımlar tutuluyor. İster Xbox konsolunda istersende PC'de eş zamanlı olarak saveden devam edebiliyorsun.

Ek olarak her oyun sürekli kalmıyor. Bu oyunlar 3 ay sonra olmayıp. RDR2 gelebilir. Veya başka bir oyun gelebilir. Sürekli silkilasyon mevcut.

Anladım hocam. Ben bu Dishonored 2'yi alırsam 1 yıl sonra flan oynama fırsatım olacak ortalama olarak. O zaman Game Pass almak biraz mantıksız kalıyor sonuçta istediğim zaman oynama gibi bir fırsatım kalmıyor.

Anladım hocam. Ben bu Dishonored 2'yi alırsam 1 yıl sonra flan oynama fırsatım olacak ortalama olarak. O zaman Game Pass almak biraz mantıksız kalıyor sonuçta istediğim zaman oynama gibi bir fırsatım kalmıyor.

Aynen doğru ben direk oynayacaksınız zannetmiştim.

Eğer bilgisayarınızın kaldırmaması gibi bir durum mevcut ise. xCloud VPN ile kullanılabiliyor. Ancak gamepad şart.

1676225948613.png

Yeni konular

Geri
Yukarı