İndirimde oyunlar Epic Games'ten mi, Steam'den mi alınmalı?

Marshal12

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de 7 dakika sonra sonbahar indirimleri başlayacak ama epicdede muhteşem cuma kampanyası gibi bir şey var toplam 1300-1400 TL harcayacağım Epic daha ucuz ama kalitesiz diyorlar hangisinden almalıyım?

Oyuna göre neresi ucuzsa. Ayrıca Steam veya Epic dışında bazı oyun satış siteleri oluyor Steam veya Epic için key olarak oyun satan oralara da bakın.

Steam'de 7 dakika sonra sonbahar indirimleri başlayacak ama epicdede muhteşem cuma kampanyası gibi bir şey var toplam 1300-1400 TL harcayacağım Epic daha ucuz ama kalitesiz diyorlar hangisinden almalıyım?
Ucuz olandan alın. Tek fark Epicte arkadaşlarla iletişim ve genel arayüz daha dandik. Bu bence sorun değil ki ileride zaten mecbur Epic kullanacağız. Fark azsa Steam de düşünülebilir hem hesabın değeri hemde kullanım kolaylığı için. Size kalmış bir durum ben ucuz olandan alacağım mesela.

Sırf Steam'den alacağım diye oyuna daha fazla para vermeyin 1 kuruş daha ucuzsa bile Epic'ten alın. Launcher ve arayüze laf atan çok kişi gördüm fakat abartıldığı kadar kötü değil gayet iyi ama iyileştirilmesi gerekli tabii ki.

Ucuz olandan alın. Tek fark Epic'te arkadaşlarla iletişim ve genel arayüz daha dandik. Bu bence sorun değil ki ileride zaten mecbur Epic kullanacağız. Fark azsa Steam de düşünülebilir hem hesabın değeri hem de kullanım kolaylığı için. Size kalmış bir durum ben ucuz olandan alacağım mesela.

Zaten Online oynayacağım oyunları Steam'den alıyorum arayüzde sorun değil benim için orijinal oyun olsun yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı