Dişime bastırınca ağrı oluyor

Xayahh

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bugün ağzımı masaya çarptım(nedenini sorgulamayın)ve dudağımı çarptım dudağım patladı ve ön dişime orta seviye bastırınca hafif bir ağrı hissediyorum. Kırık çatlak göremiyorum yemek yerken ve hayatımı yaşarken bir ağrı yok sadece bastırınca hafif bir ağrı var sıkıntı olur mu? Tedavi olmam gerekiyor mu?

Tamam işte darbeden dolayı muhtemelen o bölgede travma oluştu. Bir süre devam eder, sen bastırınca bunu daha çok hissedersin. O yüzden bastırma.

Yani kırık çatlak gözükmüyor yemek yerken falan da bir şey yok sadece çok hafif ağrı bir de paranoyak bir insanım ben biraz fazla bastırdım da :D bastırmazsam geçer değil mi?
Tamam işte darbeden dolayı muhtemelen o bölgede travma oluştu. Bir süre devam eder, sen bastırınca bunu daha çok hissedersin. O yüzden bastırma.

4 gün önce uzak mesafeden eve ağır bir şey taşıdım ağrı yok ama bastırınca var. Sizin durumla aynı işte... Sıkıntı olmaz geçer.

Rica ederim ne demek :) Sizinle aynı durumu yaşadım diye hatırlıyorum önceden. Bir tahtayla mı veya başka bir şeyle mi ne uğraşıyordum, aniden bir açıldı tam ağzıma vurdu(Dudağımın altına). Ağzım kırılacaktı ya, sonra oraya dokununca hafif ağrılı acı vardı sonradan geçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı