Disiplin cezası alır mıyım?

Oda sizin okulun mallığı hocam öyle şey mi olur net çağırılıyor ortada disiplinlik bir durum varsa.

Bu durumun sadece benim okulum ile kalacağını düşünmüyorum her okulda olabilir. Ne olursa olsun tedbirli olunmalı. Kınama çok problem olmasa bile disiplin suçları ileri hayatta önemlidir.

Bu durumun sadece benim okulum ile kalacağını düşünmüyorum her okulda olabilir. Ne olursa olsun tedbirli olunmalı. Kınama çok problem olmasa bile disiplin suçları ileri hayaytta önemlidir.

Seni kandırdılar herhalde siciline işlenmemişdir savunma, ifade kağıdı yazmadan özellikle imzalanmadan disiplin kurulu tarafından çağırılmadan hiçbir türlü disiplin işlemi yapılmaz veya dediğim gibi hocam senin okul sıkıntılı çünkü bu işler resmidir kafalarına göre yapamazlar.

Seni kandırdılar herhalde siciline işlenmemişdir savunma, ifade kağıdı yazmadan özellikle imzalanmadan disiplin kurulu tarafından çağırılmadan hiçbir türlü disiplin işlemi yapılmaz veya dediğim gibi hocam senin okul sıkıntılı çünkü bu işler resmidir kafalarına göre yapamazlar.

Gözümle gördüğüme mi inanayım, yoksa sizin dediğinize mi? :D olan oluyor bazen tedbiri elden ne olursa olsun bırakmamalı.

Bugün din hocasıyla bir konu açıldı. Benim için "burada olmasıyla olmamasının bir farkı yok" gibi bir şey dedi. Ben de aynısını sizin için düşünüyorum dedim. Diğer ders elinde kağıtla geldi ve tutanak tutacağını söyledi. Kendisi aşırı ayrımcı birisi. Bu olaydan disiplin yer miyim?
Hiçbir şey olmaz.

Lisede birine bıçak çekmedikçe veya ağır kavga etmediği sürece uzaklaştırma alana rastlamadım henüz. Biz eğlencesine dost kazığı oynarken yakalandık ve uzaklaştırma cezası ile tehdit edildik ancak hoca girmedi tabii.(bir daha disipline yolumuz düşmediğinden işleme sokmamış kağıdı)

Hiçbir şey olmadı. Hoca hala her ders yüzüme pişkin pişkin bakıp gülüyor. Bir de bu konu hakkında sadece kendi güldüğü şakalar yapıyor.
Dua et sözlüne düşük vermesin. Bizim hoca sınavda maksimum 70 alabilecek bir kişi 95 alınca hoca ispatlayamıyorum ama kopya çektiğin çok belli ben senin notunu düşürcem diyip sözlüsüne 50 girmişti.

Dua et sözlüne düşük vermesin. Bizim hoca sınavda maksimum 70 alabilecek bir kişi 95 alınca hoca ispatlayamıyorum ama kopya çektiğin çok belli ben senin notunu düşüreceğim deyip sözlüsüne 50 girmişti.

Sınavıma düşük verdi hocam ne sözlüsü, yanımdaki dostum sayfayı komple benden baktı (ben de telefondan) ama o 95 aldı ben 80. kağıtlar tamamen aynıydı. Ama artık uğraşmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı