Disk alanındaki gereksiz dosyalar

Emir13

Hectopat
Merhaba Phasmophobia indirdim 10GB kaldı oyun güncellemeleri derken 4 GB kaldı. 120GB Kingston SSD var bende maalesef biraz az SSleri atacağım PC de gereksiz neler var sileyim.

1617990259328.png

1617990269474.png

1617990312455.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dism++ indirin , ayarlar/uzman kip'i etkinleştirin, winsxs vs birçok yerde temizlik yapar, tara/temizle ile 10 gb civarı alan kazanırsınız.

Yönetici cmd'ye
Compact.exe / CompactOS:always
bu komutu girin, 2-3 gb'de buradan kazanırsınız, ssd varmış zaten yönetici cmd'ye
powercfg -h off
komutunu girerek hibernate'yi kapatabilirsiniz, ram boyutu kadar yer açar.
Böylelikle birşey silmeden 10-15 gb yer açmış olursunuz.
İsterseniz özelden ulaşabilirsiniz seve seve yardımcı olurum.
Foldersize 4.9 versiyonu ile diskte neler ne kadar yer kaplıyor ayrıntılı görüntüleyebilirsiniz.

Cheat Engine ile ne yapıyorsunuz onu çok merak ettim.
doğru bir ara onu ets de para hilesi olarak kullanıyordum ama save dosyası yükledim sileyim.
Dism++ indirin , ayarlar/uzman kip'i etkinleştirin, winsxs vs birçok yerde temizlik yapar, tara/temizle ile 10 gb civarı alan kazanırsınız.

Yönetici cmd'ye
bu komutu girin, 2-3 gb'de buradan kazanırsınız, ssd varmış zaten yönetici cmd'ye
powercfg -h off
Foldersize 4.9 versiyonu ile diskte neler ne kadar yer kaplıyor ayrıntılı görüntüleyebilirsiniz.
discord varmı
doğru bir ara onu ets de para hilesi olarak kullanıyordum ama save dosyası yükledim sileyim.

discord varmı
varsa müsaitim yayın açar beraber temizleriz

Yönetici cmd'ye
powercfg -h off
TheOrder#8475

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı