Disk Birleştirme Nasıl Yapılır?

Murat Caner

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Resimde gördüğünüz gibi 207 GB ayrılmış alanım var fakat bunu ne yaptıysam Yerel Disk (F: )'ye ekleyemedim. Ne yapmalıyım?

370474

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu Disk Yöneticisi ile yapamazsınız. Minitool Partition Wizard ile Merge demeniz lazım. Sistemin yeniden başlatılmasını gerektirebilir zira birleştireceğiniz bölüm Kurtarma bölümünün önünde yer alıyor.

Bunu Disk Yöneticisi ile yapamazsınız. Minitool Partition Wizard ile Merge demeniz lazım. Sistemin yeniden başlatılmasını gerektirebilir zira birleştireceğiniz bölüm Kurtarma bölümünün önünde yer alıyor.
Minitool Partitionu denedim fakat yapamadım. Youtubeden videolarına bakarak yaparım dedim yine de olmadı ayrıca Minitool Partitionda diskin aldında "bad disk" yazıyor.
370488

Eğer içinde veri yok ise F bölümünü ve 449 MB olan bölümü de silin. Sonrasında tek bölüm olarak oluşturabilirsiniz. Eğer bölümleri silme izni vermezse ancak partition araçları veya güvenli komut istemi ile güvenli moda geçip yapmanız gerekiyor.

Eğer içinde veri yok ise F bölümünü ve 449 MB olan bölümü de silin. Sonrasında tek bölüm olarak oluşturabilirsiniz. Eğer bölümleri silme izni vermezse ancak partition araçları veya güvenli komut istemi ile güvenli moda geçip yapmanız gerekiyor.
449 MB olan bölüm silinmiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şu an siz F diskinde olan verileri görebiliyor musunuz.
Minitool Partitionu denedim fakat yapamadım. Youtubeden videolarına bakarak yaparım dedim yine de olmadı ayrıca Minitool Partitionda diskin aldında "bad disk" yazıyor.Eki Görüntüle 370488
Çünkü burada "Bad Disk" olarak görünüyor ve hiç bölümlenmemiş şekilde duruyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı