Disk değişimi sonrası Windows logosuna ulaşılmadan sistem yeniden başlıyor

ValorantNedenBen

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 10100F RTX 3050 VENTUS 2X 8GB 2X8 3200 MHZ RAM 500GB SSD 500GB HDD
Merhabalar, ben diskimi değiştirdim. 2 kasam vardı, diğerini diğerine takacaktım. Taktım, taktıktan sonra başlangıç onarma geldi. O bitti, tekrar açtım PC'yi ama Windows logosu tam gelecekken kendini yeniden başlatıyor.

Driverlar yüzünden olabilir. Belki güvenli mod ile ekran kartı ve varsa chipset driverını kaldırmanız işe yarayabilir. Fakat uzun vadede başka sorunlar çıkacaktır muhtemelen. Temiz kurulum en mantıklısı olur.

Merhabalar, ben diskimi değiştirdim. 2 kasam vardı, diğerini diğerine takacaktım. Taktım, taktıktan sonra başlangıç onarma geldi. O bitti, tekrar açtım PC'yi ama Windows logosu tam gelecekken kendini yeniden başlatıyor.
2 Ekran kartı da aynı mı? Farklıysa Ekran kartı driver tanımadığı için yeniden başlatıyordur. varsa anakartta monitör girişi takın açılır işlemci üzerinden.

2 ekran kartı da aynı mı? Farklıysa ekran kartı driver tanımadığı için yeniden başlatıyordur. Varsa anakartta monitör girişi takın açılır işlemci üzerinden.

2'sini de ekran kartı takmıyorum 1 tanesinin ekran kartı kısmı arzalı driverı kaldirdım ama yeniddn oluyor tam W logosu geliyor kendisini yeniden başlatıyor.

2'sini de ekran kartı takmıyorum 1 tanesinin ekran kartı kısmı arzalı driverı kaldirdım ama yeniddn oluyor tam W logosu geliyor kendisini yeniden başlatıyor.
Dostum bildiğim kadarıyla ve yaşadığım kadarıyla bu sorun ekran kartından kaynaklanıyor. Benim ekran kartım bozulmuştu ekran kartı driver tanımıyordu Güvenli modda driver'ı silmiştim öyle görüntü gelmişti.

Dostum bildiğim kadarıyla ve yaşadığım kadarıyla bu sorun ekran kartından kaynaklanıyor. Benim ekran kartım bozulmuştu ekran kartı driver tanımıyordu güvenli modda Driver'ı silmiştim öyle görüntü gelmişti.

Bende sildun driverı ama güvenli modda nasıl sileceğim?

Geri
Yukarı