Çözüldü Disk Genişletme Pasif Durumda

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sfftclk

Hectopat
Yardımlarınıza İhtiyacım var. Bilgisayarımda C diskimin boyutu yüksek ondan parça alıp D ye eklemek istiyorum fakat böldükten sonra D diski kabul etmiyor C den alınan parçayı. Acronis Disk Director programı varmıs indirdim ama beceremedim. Dün geceden beri arastırıyorum. Resimde ekliyorum Lütfen bu sorunla karsılasmıs arkadaslar yardımlarınızı rica ederim.

m2tx8.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep abi Extend dedikten sonra Take free space from Yerinde o boş alan çıkmıyor samsung yedek kısımları çıkıyor. Team ile yardımcı olurmusun rica etsem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce D'yi küçültmeniz gerek.

Dyi küçültüyorum küçülttüğüm kısmı kabul etmiyor. Şu an yedek alıyorum D yi komple format atacağım. Format sırasında hepsini silip tek parça yapacağım. Sonra bölümleyip sistem kuracağım. Bu sekilde birleştirirken format sırasında insallah sorun yaratmaz.

- - - Güncellendi - - -

Recovery bölümünü kullanmayacaksan silebilirsin. Ama C'den önce herhangi bir yer silme. Sonrasından silebilirsin. Önünden silersen sistem boot etmeyebilir.

Oh be programla formata gerek kalmadan hallettim. C den sonra D dahil tüm bölümleri sildim Hepsi videodaki anlatılan sekilde C ye ekledim. Sonra D yi kafama göre böldüm. . Sağol recep abi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı