Disk yönetiminde fazla bölüm neden oluşturulmuş?

DarkSpy

Hectopat
Daha fazla  
RAM
kingston 2666mhz cl19
Ekran kartı
gtx1650
İşlemci
i5 93000h
Merhaba, sistemim Windows 11'in son güncellmesini yaptım. Fakat disk yönetiminde fark ettiğim bir olay var ne zaman ve nasıl olduğunu bilmiyorum. 512 GB SSD var sadece ve fotoğraftaki gibi bölmelere ayrılmış. MB bile değiller sizce kalsın mı ne yapmam gerekir teşekkür ederim.

1678146772971.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka arkadaşları bilmem de ben bu bölümleri gereksiz buluyorum hayatımda hiç kullanmadım. Disk bölümlemesini Windows yükleme ekranında kendisine bırakırsanız böyle bölümlüyor. Ben herhangi canlı bir sistemden gparted üzerinden ntfs bölümü hazır edip onu kullanıyorum böyle bölümlemesin diye.

Başka arkadaşları bilmem de ben bu bölümleri gereksiz buluyorum hayatımda hiç kullanmadım. Disk bölümlemesini Windows yükleme ekranında kendisine bırakırsanız böyle bölümlüyor. Ben herhangi canlı bir sistemden Gparted üzerinden NTFS bölümü hazır edip onu kullanıyorum böyle bölümlemesin diye.

Hocam ben zaten Windows'un kendisine bırakıp kurmuştum hatta hiçbir yerde böyle bir bölümleme gözükmüyor acaba bir sorun mu var diye yazmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı