Diskte yer kaplayan ne olabilir?

unut

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar, selam. Ben tüm oyunlarını ayırdığım D diskine kuran birisiyim ama 380GB'lık C diskinde boş alan 35 GB kalmış. Kurulu programlara bakıyorum, C'de program bile yüklü değil Windows dışında. Disk temizliği başlatıyorum, bir şey de bulmuyor. Ne yer kaplıyor olabilir bu diskte?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, selam. Ben tüm oyunlarını ayırdığım D diskine kuran birisiyim ama 380GB'lık C diskinde boş alan 35 GB kalmış. Kurulu programlara bakıyorum, C'de program bile yüklü değil Windows dışında. Disk temizliği başlatıyorum, bir şey de bulmuyor. Ne yer kaplıyor olabilir bu diskte?
Windows old dosyaları olabilir mi?

TreeSize Free kullanın, orada recyclebin adında geri dönüşümden sildiğiniz dosyaları gerekirse kurtarabilmeniz için gereken bileşenler bulunur. İhtiyacınız yoksa temizleyin gerçekten alan açar (denedim 😀) tabii başka bir şey varsada silin sizin bilgisayarınız.

WinDirStat programını kullanın. Neyin ne kadar yer kapladığını görürsünüz.

Windows 10 da ayarlar depolama kısmında neler kaplıyor gösteriyor. Ama daha ayrıntılı 3. parti uygulamalar da var tabi. Siz bilirsiniz.

Bütün oyunların D diskindeyse ve Steam kullanıyorsan kesinlikle format at. D'yi ellemeden C'yi temizlersin sonra da oyunların klasör yolunu seçerek doğrularsın ve kaldığın yerden devam edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı