Disney+ kullanırken Laptop Donuyor

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Dün 1 kere bugün 3 kere oldu. Bir anda donuyor ve güç tuşu ile kapatıp açmadan düzelmiyor. Sadece daha demin biraz bekledikten sonra düzeldi ama kısa süre sonra tekrar dondu. Ve sanırım sadece Disney+ kullanırken donuyor.

Farklı herhangi bir uygulamada test etme şansınız var mı? Oyun, program. MSI Afterburner ile uygulamaya girip değerleri paylaşır mısınız?
Hem RX 590 ile hem de 6800 XT ile Disney Plus drop yeme ve çökme sorunu ile karşı karşıya kalıyorum. Sanırım AMD'de olabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Disney Plus'da mı? Başka yerlerde de oluyor mu?
Başka yerlerde olmuyor. Sadece Disney plus. Hatta daha demin yine oldu. Bekledim düzeldi 1-2 saniye sonra uygulamayı kapatamadan tekrar dondu. Disney+ Web'de sorun olmuyor.

Farklı herhangi bir uygulamada test etme şansınız var mı? Oyun, program. MSI Afterburner ile uygulamaya girip değerleri paylaşır mısınız?
Hangi ayarları açayım? Hangi değerler lazım?

Sıcaklıklar ve kullanım değerleri yeterli olur. Üstteki arkadaş AMD bazlı hata yaşadığını dile getirmiş bunun için sürücü değişikliği ile test yapabiliriz. Ekran kartınızın önceki WHQL sürümüne dönüp testte gerçekleştirebilirsiniz. İlk öncelik olarak çökme anındaki değerleri yakalayıp paylaşabilir misiniz?

Sıcaklıklar ve kullanım değerleri yeterli olur. Üstteki arkadaş AMD bazlı hata yaşadığını dile getirmiş bunun için sürücü değişikliği ile test yapabiliriz. Ekran kartınızın önceki WHQL sürümüne dönüp testte gerçekleştirebilirsiniz. İlk öncelik olarak çökme anındaki değerleri yakalayıp paylaşabilir misiniz?
Disney+ kullanırken değerler üstte çıkmıyor. Onun ayarını bulup biraz izleyip donunca atarım. Bu arada donunca Disney+ değil komple laptop donuyor.

Disney+ kullanırken değerler üstte çıkmıyor. Onun ayarını bulup biraz izleyip donunca atarım. Bu arada donunca Disney+ değil komple laptop donuyor.
Ekrana yansıtmayı bulamadım. Nasıl yapacağım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı