Disney XD'nin kapanması

sefflex

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet burayı biraz tartışalım diye açtım. Sanırım 1 şubat günü TV'yi açtım ve ne izleyeyim diye düşünürken FOX TV'ye geçmek isterken kazayla yanlış numara girdim ve Disney XD 31 Ocak tarihinde kapanmıştır diyordu. Türkiye'de Disney + hizmeti yok. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle kapatılması bana mantıksız geldi. Hep izlerdim reklamsız güzel bir kanaldı. Her zaman Disney Chanel'dan daha iyi içerikleri vardı bana göre. Üzücü.

23 Nisan günü Digitürk tüm çocuk kanallarını ücretsiz yapardı 1 günlüğüne. Bende o gün seve seve izlerdim. Ahh eskiler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:(
Neden kapatıldı?
''Most of the international Disney XD networks closed down through late 2019 and into 2020 due to the launch of Disney+, which allows the Walt Disney Company to retain the most profit for its content compared to a traditional wireline network where it shared proceeds with its providers.''

''Uluslararası Disney XD ağlarının çoğu, Disney +'nin faaliyete geçmesi nedeniyle 2019'un sonlarına doğru ve 2020 arası kapanma süreci geçirdi; bu, Walt Disney Company'nin, gelirlerini sağlayıcılarıyla paylaştığı geleneksel bir kablolu ağa kıyasla içeriği için en fazla karı elinde tutmasına olanak tanımış oldu.''

Geri
Yukarı