DisplayPort destekleyen anakartlar

Çınar ÖZKÖK

Femtopat
Daha fazla  
Hocam yeni sistem topluyorum fakat ekran kartı kullanmayacağım Ryzen 5 5600G işlemcisinin dahili grafik birimi olan Vega 7 yeterince güçlü bir de bu ekonomide imkansız ekran kartı almak en azından benim açımdan. Sistemime monitör olarak Samsung Odyssey G3 serisinin 27 inçlik modelini seçtim fakat şöyle bir sıkıntı var B450 anakart almayı planlıyordum ama fark ettim ki monitördeki 165 Hz özelliğini kullanmak için DisplayPort bağlantısı lazımmış ve ASUS Prime B450M-K 2 de DisplayPort çıkışı yok yardımcı olabilir misiniz bana bu konuda rica etsem?

(1500-2000 arası bir bütçem var daha altı olursa çok iyi olur hatta)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim hocam iyi günler dilerim.

Hocam bir de bir sorum olacak aşağıda belirttiğim monitöre olur değil mi çünkü yanlış anlamadıysam DisplayPort bağlantı modeli anakartta 1.1 fakat belirttiğim monitörde 1.2 olması lazım aydınlatabilirsen beni çok sevinirim.

http://

Hocam bir de bir sorum olacak aşağıda belirttiğim monitöre olur değil mi çünkü yanlış anlamadıysam DisplayPort bağlantı modeli anakartta 1.1 fakat belirttiğim monitörde 1.2 olması lazım aydınlatabilirsen beni çok sevinirim.

Biraz karıştı kusuruma bakmayın yeni yeni aşina oluyorum foruma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı