DisplayPort ile monitör uzatma nasıl yapılır?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Arkadaşlar merhaba. Dün Samsung S60a model monitöre aldım bende mevcut olan Philips 275e model monitöre DisplayPort ile görüntüyü uzatmak istiyorum ancak kabloyu takmama rağmen görüntü gitmiyor. Konuyla ilgili destek verebilirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Dün Samsung S60a model monitöre aldım bende mevcut olan Philips 275e model monitöre DisplayPort ile görüntüyü uzatmak istiyorum ancak kabloyu takmama rağmen görüntü gitmiyor. Konuyla ilgili destek verebilirseniz çok sevinirim.

Tam anlayamadım iki monitör arası display kablo takıp görüntüyü aktarmaya mı çalışıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet doğru, kullanıcı el kitapçığına da baktığımda bunu desteklediğini gösteriyor.

Yanlış bir bilgiyi yanlış yorumluyor muşsunuz gibime geliyor.
Sizin dediğinizin desteklenmesi için diğer monitördeki portun çıkış özelliği olması lazım ki böyle bir özellik ile daha önce karşılaşmadım.

@Yener K. hocam siz bu konuda bir bilgiye sahip misiniz?

Galiba Daisy Chain yapmak isteniyor. Desteği varsa makalemize bakabilirsiniz.

Galiba daisy chain yapmak isteniyor. Desteği varsa makalemize bakabilirsiniz.

Hmm çok teşekkür ederim yardımcı oldu bu makale. Ama şöyle bir şey sormak istiyorum haricen. Bunun haricinde bunu mümkün kılmanın yolu var mı? HDMI çoklayıcı gibi bir adaptor ile falan.

Çoklayıcı olanları daha çok mağazalar kullanıyor. Bunlar her monitöre aynı görüntüyü veriyor. Benim gördüğüm kadarıyla böyle.

Ekran kartında çift çıkış varsa olur. Laptop ise biraz sıkıntılı.

Geri
Yukarı