DisplayPort monitöre HDMI ile PS4 bağlamak

Eray Alper

Kilopat
Daha fazla  
HDMI kabloyu DisplayPort'a çeviren kablom var ama denedim, görüntü gelmedi. Yabancı bir sitede adaptörlü gibi bir şeyli kablo kullanırsam olabileceğini söylediler ama elimde öyle bir kablo yok. DisplayPort monitöre PS4 bağlayan varsa anlatabilir mi, ya da bilen birileri, nasıl bağlayabilirim? (Bana söylenen kablo bu Alfais Al-4556 Displayport to HDMI Dönüştürücü Adaptor: Amazon.com.tr )
HDMI kabloyu DisplayPort'a çeviren kablom var ama denedim, görüntü gelmedi. Yabancı bir sitede adaptörlü gibi bir şeyli kablo kullanırsam olabileceğini söylediler ama elimde öyle bir kablo yok. DisplayPort monitöre PS4 bağlayan varsa anlatabilir mi, ya da bilen birileri, nasıl bağlayabilirim? (Bana söylenen kablo bu Alfais Al-4556 Displayport to HDMI Dönüştürücü Adaptor: Amazon.com.tr )
Benim denediğim kablo bu : https://www.hepsiburada.com/ednet-d...kek-disi-adaptor-kablosu-ed-84504-pm-bs600587

Cihazınızda HDMI girişi var. İsterseniz monitörün arka tarafını buraya atın. Dediğim gibi olmaması imkansız gibi bir şey.

Gördüğünüz gibi sadece DisplayPort var, neden koymamışlar ben de anlamadım. Zamanına göre çok ucuz da değildi yani.

Dosya Ekleri

• asus.png
    asus.png
    147,9 KB · Görüntüleme: 335
Bende biraz araştırdım ama %100 çalışacağının garantisi yok. Çalışsa bile input lag olabilir deniyor. Halihazırda denediğiniz çevirici çalışmadıysa açıkçası fikrim yok.

Benim denediğim kablo bu : https://www.hepsiburada.com/ednet-d...kek-disi-adaptor-kablosu-ed-84504-pm-bs600587
Sorunun çözümünü buldunuz mu

Geri
Yukarı