Dişteki çürük 1 haftadır ağrıyor

2015 yılında 250-300₺ arasında bir şey ödedim. Şimdi ne kadar hiçbir fikrim yok. Böyle olmaz, diş ağrısı; başa, kulağa da veriyor.

Devleti pek bilmiyorum hocam, fakat örnek olarak kanal tedavisi özelde gördüğüm ve duyduğum kadarı ile 800 TL civarı, tabii heryerde aynı olmayabilir.

Ama ne SGK karşılıyor ne de ailem. Artik illallah geldi dayanamıyorum.

Hocam, biyerden para almayı deneyemez misiniz? Hani kenara her gün 100 TL atılabilir ise 10 günde dişinizin parası çıkıyor gibi görünüyor. Veya borç alarak falan, sağlık sonuçta.

Bundan 7 sene önce 250-300₺ idi. Ben özelde yaptırmıştım. Tabii şu an eskisi gibi değil.

Evet hocam. Negatif anlamda çok şey değişti 2015'den bu yana.

Kanal Tedavisi+Dolgu şuan bin liradan aşağı değildir bence hocam.

Tanıdığım yakın zamanda İstanbulda özel olarak 800 TL civarı yaptırdığını hatırlıyorum hocam.

@can23, hocam, ben kanal tedavisi yaptırmıştım ve biz de paranın bir kısmını 1.seans da, diğer kısmını ise 2. seans da vermiştik diye hatırlıyorum. Sizde sorun bir isterseniz, eğer oluyor ise paranın bir kısmını toplayıp 1.seansa gidip bu ağrıdan kurtulup, diğer bir kısmını da 2.seans da vermeyi deneyebilirsiniz. (Not: yukarıda dediğim yer kanal tedavisi için, direkt çekiyorlar ise veya dolgu yapıyorlar ise durum daha başka olabilir. Ama siz yine sorun bence.)

Ve devlete de bir sorun isterseniz şu an hiç durumunuz yok ise. Ve bundan sonra dişlerinizi ihmal etmeyin sağlığınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı