Diyarbakır'da polis servisine bombalı saldırı düzenlendi, 9 yaralı var

@reptile Ali Babacan zamanında AKP'nin maliye bakanı değil miydi zaten? :D Bu adamdan hayır geleceğini düşünmüyorum. Şimdi ise AKP'ye düşman, zamanında gösterseydi düşmanlığını.
Ali Babacan ayrıldığı yere muhalif olacağım diye, Selahattin Demirtaş'a karşı duruşunu değiştiren bir omurgasız siyasetçi. Tıpkı MHP lideri gibi. Neyse biraz daha konuşursam pek iyi olmayacak.

@405668 siz ağzınızı bozmayın, kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Sorun yok. 🙏

AKP'ye değil, Erdoğan'a düşman bence.

Varsayımımı şu şekilde değiştiriyorum, madem sonradan Erdoğan'a düşman olacaksa zamanında neden maliye bakanlığını yaptı? İki yüzlülük yapmış olmuyor mu?

Buna özgürlük savaşı diyerek meşrulaştırmaya çalışan vatan hainlerinden beklenecek kadar haince bir saldırı.

Özgürlük savaşı diyenleri engellemek için bir kişi ve bir grup geri dönmeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Özgürlük savaşı diyenleri engellemek için bir kişi ve bir grup geri dönmeli.

Esat Oktay hakkında olumlu kaynaklar olduğu kadar olumsuz kaynaklar da var. T*rörün savunması devlet terörü varmışmış. Bunlara laf çıktı kısaca.
Tabii tüm şehitlerimizin ruhu şad mekanı cennet olsun da, o işkenceden sonra o cezaevinden kimse kurtulmamalıydı bence.

Varsayımımı şu şekilde değiştiriyorum, madem sonradan Erdoğan'a düşman olacaksa zamanında neden maliye bakanlığını yaptı? İki yüzlülük yapmış olmuyor mu?

Tamamen sizinle aynı düşünüyorum. Hatta daha fazlası var demek istedim. Birşeyler hesaplaşma için ülke siyasetini meşgul ettiğini düşünüyorum.
Teveccüh gösteren insanları da anlamıyorum.

Esat oktay hakkında olumlu kaynaklar olduğu kadar olumsuz kaynaklar da var. T*rörün savunması devlet terörü varmışmış. Bunlara laf çıktı kısaca.
Tabii tüm şehitlerimizin ruhu şad mekanı cennet olsun da, o işkenceden sonra o cezaevinden kimse kurtulmamalıydı bence.

Olumsuz kaynakların hepsi dağ iti olan terör örgütünün yazdığı yazılar zaten bakmaya değmez. Sözde bağımsızlık amaçlıyorlar ama Amerika'nın planından haberleri yok ve evet bence de o işkenceden sonra kimse oradan çıkmamalıydı. Esat oktay yıldıranı haince şehit ettikleri için kurtulabildiler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı