Diyette hindi fumeli sandvic yenir mi?

Dediğim gibi, kilo vermek isteyen yemeyecek. Yiyerek kilo verilmez. Diyet vs. hikaye. Burada gelip daha kendinden bihaber kişiler yaş kilo boy sorabilir. Bildiklerinden değil, habire sallıyor onlar. Kilo vermek isteyen yemeyecek.
Ya kardeşim konuyu anlamamışsın konuşuyorsun. Ben bunu yiyerek kilo vericem mi dedim. Zaten sporumu yapıyorum bu diyete engel olur mu diye soruyorum.
Eki Görüntüle 1382132
Orta derecede spor yaptığını hesaba katarak böyle bir sonuca vardık.
Kilonu korumak için günde 2.746 kalori almalısın.
300 ila 500 düşürerek kilo verebilirisin.
Hocam ben şimdi bunu yiyebilir miyim?

300 ila 500 kalori karbonhidrattan kısmalısın. Fazla karbonhidrat vücutta yağ olarak depolanır.
Glisemik endeksi yüksek olan karbonhidratları tüketmeyi tercih et.
Eğer ki düzenli ve hızlı bir sonuç almak istiyorsan L karnitin tüketebilirisin.

Diyeti ya sağlıklı beslenmek için yaparsın ya da kilo vermek için. 15 yaşında 82 kilo olduğuna göre büyük ihtimalle kilo vermek için yapıyorsun ki bence de kilo vermelisin. Kilo vermen için de maksimum kalori açığı oluşturman lazım. Bunun için de yememen lazım. Sonuç olarak yiyerek kilo verilmez.

Ye.

Günde 2400 kaloriyi geçme.
Tamamdır hocam yardımlarınız için sağolun anladığım kadarıyla sabah 2 tane yedim ve şimdi 3 tane yiyince 1600 olacak akşam yumurta yiyeceğim zaten onun kalorisi az 2400 olmamış oluyor
Diyeti ya sağlıklı beslenmek için yaparsın ya da kilo vermek için. 15 yaşında 82 kilo olduğuna göre büyük ihtimalle kilo vermek için yapıyorsun ki bence de kilo vermelisin. Kilo vermen için de maksimum kalori açığı oluşturman lazım. Bunun için de yememen lazım. Sonuç olarak yiyerek kilo verilmez.
Sen hala anlamıyorsun beni. Ayrıca kilo yaşa göre değil boya göre ölçülüyor. Allah aşkına cevap yazma.

Günlük kalori ihtiyacınıza göre program yapıcaksınız. Bir hedef kalori belirleyin ve ondan fazlasını almamaya çalışın yanında da mümkün olduğu kadar spor yapın.
Aldığınız kalorileri de sağlıklı olmalı. Yağ mümkün olduğunca az bulunmalı protein fazla olması yararınıza olur.

Bu bir şeyi değiştirmiyor. Sonuç olarak kalori açığını azalttığın için değişen bir şey olmayacak. Azı karak çoğu zarar diyen kendinen bihaber kişileri de dinleme. Ancak uç noktalar seni bir yere götürür. Onun dışında onlar gibi ağzı açık dolaşır durursun.

Geri
Yukarı