Diyette kola ve şeker tüketilebilir mi?

ATA 1881

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar fazla beslenmesem, günlük kaloriyi ayarlasam ama kahve ve çaya birer kaşık şeker ve günde 1-2 bardak kola içsem diyet bozulur mu? Yağ yakamaz mıyım? Sporda yapacağım.

1-2 bardak kola içerisinde acayip miktarda şeker var. Ayrıca, spor yaparken daha erken yorulmanıza neden olacaktır. Kahve ve çayla ara sıra içmenizde çok bir sakınca yok bence ama kola içmemenizi tavsiye ederim.

1-2 bardak kola içerisinde acayip miktarda şeker var. Ayrıca, spor yaparken daha erken yorulmanıza neden olacaktır. Kahve ve çayla ara sıra içmenizde çok bir sakınca yok bence ama kola içmemenizi tavsiye ederim.
Hocam bir bardak kola 150 kaloriymiş FatSecret’tan gördüm. Sigara içtiğim için mecbur yanında meşrubat arıyorum.

Aktif olarak spor yapıyorum ve güzel bir diyet programım var fitness yapıyorum ara sıra şekerli şeyler tüketiyorum. Tatlı porsiyonları dondurma çikolata vb gibi cidden çok fark ediyor. Kolayı ağzına bile sürmemen gerekiyor. Çay ve kahveye attığın şeker seni pek etkilemez çok bir zararı olmaz hiç olmasa daha iyi tabii. Hafta da bir kendine izin günü ver o gün 1 bardak kola iç. Tabii hiç bırakamıyorsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı