Diyette şekerli kahve tüketilir mi?

Ynka

Hectopat
Merhaba ben 4 aydır diyetteyim ve toplam 25 kg verdim. İlk 2 ay boyunca yaşayabilecek kadar az yedim ama 2 aydır daha çok yemeye başladım. Haftanın 1 günü zurna dürüm falan yiyorum ama bu şekilde de kilo veriyorum 2 aydır. Size sorum, aksamları 9 gibi yarım yağlı süt ile yapılan Nescafe içilir mi? İçine 1 tatlı kaşığı da şeker atıyorum, çok tatsız oluyor çünkü.

Dostum ne kadar şeker o kadar kalori öyle düşün. 1 tatlı kaşığını yavaş yavaş azaltmayı dene derim.

Ben çayı hep şekerli içerdim sonra bir gün yengeme gittim o çayı şekersiz içip bayram şekeri yer bende şekersiz içtim sonra öyle alışmaya başladım çayı şekersiz içiyorum bence sende bir dene öyle ilk başta sevmezsin ama sonra şekersiz hali sana daha güzel gelir.

Dostum ne kadar şeker o kadar kalori öyle düşün. 1 tatlı kaşığını yavaş yavaş azaltmayı dene derim.

Tatlı kaşığı değil çay kaşığı 1 küp şeker yani haklısınız çayda şeker kullan mıyım diye çay içmeyi bıraktım 4 ayıdr çay içmedim. Şekersiz içemiyorum maalesef.
Ben çayı hep şekerli içerdim sonra bir gün yengeme gittim o çayı şekersiz içip bayram şekeri yer bende şekersiz içtim sonra öyle alışmaya başladım çayı şekersiz içiyorum bence sende bir dene öyle ilk başta sevmezsin ama sonra şekersiz hali sana daha güzel gelir.

Reis çok denedim olmadı en son çay içmeyi bıraktım.

Tablet tatlandırıcı kullanıyorum ben çayda ve kahvede. Neredeyse sıfır kalori olduğu için istediğin kadar kullanabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı