Dizi İzlerken Virüs Bildirimi Çıkması

yigitrocks

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dizi izlerken bir anda çıktı. Bunlar nedir? MB ile tarattığımda bir şey gözükmüyor.

1597854406387.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı tekrardan kaspersky ile taratır mısınız?

Chrome'da Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Site ayarları > Bildirimler bölümünden ilgili bildirimi engelleyin.
Bu virüs uygulaması Google'la alakası yok ki.
Virüs bildirimi tarayıcı içerisinde mi çıktı yoksa Comodo'dan mı? Ekran görüntüsünde herhangi sorun gözükmüyor, tanınmayan autorun girdileri yoksayılmış yalnızca. Her ihtimale karşın Emsisoft Emergency Kit ve AdwCleaner ile tarayabilirsiniz.
Comodo'dan geldi bildirim.
Arkadaşlar ben ya sorunu tam açıklayamadım yada düzenleyen moderatör başlığı değiştirdiği için kafanız karıştı. "Dizi izlerken" lafının konuyla bir alakası yok. Durup dururken çıktı anlamında demek istedim orda. Comodo Antivirüs kullanıyorum.

Karantinaya göz atın. Bildirimde ne yazıyordu hatırlıyor musunuz? VirusScope uyarısı olduğundan şüpheleniyorum.

Eki Görüntüle 643480
Bildirimden kastığın nedir? Benim karşıma direkt konuda belirttiğim görsel çıktı. Ayrıca paylaştığın SS'deki bölümü bulamadım. Tekrar tekrar tam tarama yapmama rağmen çıkmaya devam ediyor. %98'de taramayı iptal ediyor.
1597857949954.png

Bildirimden kastığın nedir? Benim karşıma direkt konuda belirttiğim görsel çıktı. Ayrıca paylaştığın SS'deki bölümü bulamadım. Tekrar tekrar tam tarama yapmama rağmen çıkmaya devam ediyor. %98'de taramayı iptal ediyor.
Eki Görüntüle 643497

Comodo'yu ne zamandan beri kullanıyorsun? Virüs uyarısından ziyade arka planda çalışmaya başlamış bir zamanlanmış taramanın sonuç ekranı çıkmış karşına, yanlış bilmiyorsam. Bilgisayarında bir virüs var olarak gözükmüyor fakat taramanın %98'de durması ve arayüzün eski olmasını garip buldum. Ayarları kurcalamadıysan kendi kendine güncellemesi ve yeni arayüze geçmesi gerekirdi.

Ben pek yardım edemeyeceğim. @24099 hocam müsait bir zamanda bakabilir belki.

Geri
Yukarı