Dizi önerisi

The Walking Dead nasıl sıktı hocam sizi 11 sezon bitirdim 5 sezon daha gelse izlerim şahane yapıt.

5 sezondan gerisi çöp. Dizi başlarda aşırı iyi ve bol bol zombi sahneleri görmemize rağmen 5 sezondan sonra zombiler unutuluyor ve kendi aralarında çatışmaya giriyorlar. Görende zombi dizisi değil çete savaş dizisi sanacak.

Merhaba. Hazır tatildeyken dizi izleyeyim dedim ama izleyecek dizi bulamadım. Çünku popüler çoğu diziyi izledim(bitirmedim). Mesela Prison Break'i 3. sezonda bıraktım. Veya Breaking Bad'i 2. sezon 5. bölümde bıraktım. The Walking Dead'i de 3. sezon 5. bölumde bıraktım(sıktı). Her türden dizi önerebilirsiniz. Şu an listemde Supernatural var fakat 15 sezon :D sizce değer mi? Ya da yarıda bıraktığım dizilere geri dönmeli miyim?

He bu arada unutmadan sitcom türünde de "the big bang theory, simpsons" izledim. Sitcom çok sevmiyorum o yüzden sitcom dışında önerirseniz iyi olur. Bir de ergen, sjw dizileri önermezseniz iyi olur :D

Prison Break zaten ondan sonrası izlenmez ancak Breaking Bad'e ayıp etmişsiniz.

5 sezondan gerisi çöp. Dizi başlarda aşırı iyi ve bol bol zombi sahneleri görmemize rağmen 5 sezondan sonra zombiler unutuluyor ve kendi aralarında çatışmaya giriyorlar. Görende zombi dizisi değil çete savaş dizisi sanacak.

Hocam 11 sezon boyunca zombilerle savaşılsa asla bu kadar uzun ömürlü bir dizi olmazdı emin olun.

şimdi son sezon zombiler evrim geçiriyor tırmanma kapı açma gibi şeyler yapıyorlar sanırım

Hocam 11 sezon boyunca zombilerle savaşılsa asla bu kadar uzun ömürlü bir dizi olmazdı emin olun.

şimdi son sezon zombiler evrim geçiriyor tırmanma kapı açma gibi şeyler yapıyorlar sanırım

11 sezon boyunca zombilerle savaşılarak hayatta kalınsaydı emin ol bu diziyi sıkılmadan izlerdim. Bir de dizi bölümleri ilerledikçe çok fazla gereksiz karakterle doldu.Son sezonlar eski havasını vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı