Dizi oyuncusuna aşık olmak normal mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dizi oyuncusuna aşık olmak normal midir? Yoksa bende mi anormallik var?

Sizde bir anormallik var gibi sanki.

IMG_20230705_033618.jpg

IMG_20230705_032022.jpg

IMG_20230705_032037.jpg

IMG_20230705_032314.jpg

Eki Görüntüle 1848320

Eki Görüntüle 1848321

Eki Görüntüle 1848322

Eki Görüntüle 1848323

Tek birşey anladım işşizsin.

Dizideki birinin bazı yerlerine bakmak günah mıdır.? Yoksa ben Cehenneme giderim.

Eki Görüntüle 1848320

Eki Görüntüle 1848321

Eki Görüntüle 1848322

Eki Görüntüle 1848323

İfşalandım.

Son düzenleme:
Güzel toxicsiniz. "Baya leş" lafını en son msn dönemindeki asosyal emolar kullanıyordu. Ana De Armas, Emma Stone, Scarlett güzelliği tartışılmayacak kadınlardır net bir şekilde. Ayrıca bir kadın hem cinsinden neden hoşlansın lezbiyen olmadıktan sonra. Cinsiyetleri araştırma konusunda eksiklerin var. Sanırım Charm Rp'si yaparken başı şeyleri atlamışsın. ☺️
Senin MSN'e yaşın yetiyor mu orası muamma. Scarlett ve Emma evet onlara okeyim fakat ilk dediğin kadın gerçekten pek güzel değil sosyalde çoğu kişiye sor beğenmezler muhtemelen. Kadınlar konusunda eksiklerin var. Hayatında gördüğün tek kadının internetten olması, hiç kadın eline değmemiş olmandan gerek :).

Senin MSN'e yaşın yetiyor mu orası muamma. Scarlett ve Emma evet onlara okeyim fakat ilk dediğin kadın gerçekten pek güzel değil sosyalde çoğu kişiye sor beğenmezler muhtemelen. Kadınlar konusunda eksiklerin var. Hayatında gördüğün tek kadının internetten olması, hiç kadın eline değmemiş olmandan gerek :).
Bişi dicemde benim arkadaşım bile bundan daha güzel (benle yaşıt).

Eki Görüntüle 1848320

Eki Görüntüle 1848321

Eki Görüntüle 1848322

Eki Görüntüle 1848323

Bence gayet normal :/. (!)

Bu konuma bakarmısın? Konu 'Profil fotoğrafı önerisi' Profil fotoğrafı önerisi

Son düzenleme:
Msn'e benim değil, son zamanlarda ergen modası olan "abi bu adam ben ya" lafını charm'a kullanan birisinin etmesi pek mümkün değil gibi. Daha yeni bitmiş 2 yıllık bir ilişkim var. Maalesef herkesi kendin gibi 4 köşe monitöre destekli yaşayan asosyal insan gibi görme hastalığı olanlardan birisin. Bana bunu deme hakkı olacak birisi değilsin o sebepten maalesef. Daha fazla insanların okuyuculuk yapmak için kullandığı forumda seninle diyaloğa girip ergen birisinin seviyesine inmeyeceğim. İyi sosyaller. 🙂

Benim üşengeçlikten öyle yazım.

Ana de Armas'tın turk versiyonu var : Selin Şekerci.
Eki Görüntüle 1848191
Hocam bence arada bayağı bir fark var. Ana De Armas'ı Hollywood konuşuyor şuan.

Dosya Ekleri

• images (65).jpg
    images (65).jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 19
  • images (66).jpg
    images (66).jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Msn'e benim değil, son zamanlarda ergen modası olan "abi bu adam ben ya" lafını charm'a kullanan birisinin etmesi pek mümkün değil gibi. Daha yeni bitmiş 2 yıllık bir ilişkim var. Maalesef herkesi kendin gibi 4 köşe monitöre destekli yaşayan asosyal insan gibi görme hastalığı olanlardan birisin. Bana bunu deme hakkı olacak birisi değilsin o sebepten maalesef. Daha fazla insanların okuyuculuk yapmak için kullandığı forumda seninle diyaloğa girip ergen birisinin seviyesine inmeyeceğim. İyi sosyaller. 🙂

Hocam bence arada bayağı bir fark var. Ana De Armas'ı Hollywood şuan bu kadını konuşuyor yani.
Benziyor diye dedim. Ama hala güzel değil.

Konudan alakasız konuşuyoruz xd.

Hocam bence arada bayağı bir fark var. Ana De Armas'ı Hollywood şuan bu kadını konuşuyor yani.
Karıştırmışım pardon. Buara şu konuma bakarmısınız?. Konu 'Profil fotoğrafı önerisi' Profil fotoğrafı önerisi

Söylediğin ergen lafını hiçbir zaman duymadım zaten insanları ergen laflariyla suçlayanlar genelde ergen oluyor sen gibi :). CharmQuell olayının goygoy olduğunu bilmeyip buradan vurmaya çalışacak kadar da acizsin. Eksi yanımı bulmaya çalışıyorsun onu anladık bari bilmediğin şeyler hakkında konuşma. Asosyal diyen birinin sosyal medyadaki kadınlara ağzı açık bakmasıda ironikmis ha? Daha fazla ilgi yok sana hadi.

Söylediğin ergen lafını hiçbir zaman duymadım zaten insanları ergen laflariyla suçlayanlar genelde ergen oluyor sen gibi :). CharmQuell olayının goygoy olduğunu bilmeyip buradan vurmaya çalışacak kadar da acizsin. Eksi yanımı bulmaya çalışıyorsun onu anladık bari bilmediğin şeyler hakkında konuşma. Asosyal diyen birinin sosyal medyadaki kadınlara ağzı açık bakmasıda ironikmis ha? Daha fazla ilgi yok sana hadi.
@slmysf Lütfen kavga etmeyelim. Konuya dönelim.

Benziyor diye dedim. Ama hala güzel değil.

Konudan alakasız konuşuyoruz xd.

Karıştırmışım pardon. Buara şu konuma bakarmısınız?. Konu 'Profil fotoğrafı önerisi' Profil fotoğrafı önerisi
Değil zaten buna çok güzel diyen kadın görmemiş, evinde oturup sosyal medyadaki kadınlara ağzı açıp bakan insanlara asosyal diyen ama kalçası koltukla birleşmiş insanlar.
Gördükleri Max kadın ise 150 kg lolcu Selen.

Değil zaten buna çok güzel diyen kadın görmemiş, evinde oturup sosyal medyadaki kadınlara ağzı açıp bakan insanlara asosyal diyen ama kalçası koltukla birleşmiş insanlar.
Gördükleri Max kadın ise 150 kg lolcu Selen.
Bana mı bir şey demek mi istediniz yoksa başkasınamı beni cevaplamışşınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı