Dizi tavsiyesi

The Mentalist

Listende sherlock yer alıyorsa ve sevdiysen mutlaka izlenilmesi gereken bir dizi şu anda kaçıncı kez izliyorum hatırlamasamda 7. Sezona geçmiş bulunmaktayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bakacağım dostum ama uzunmuş 7 sezon :)
Ergen dizisi diyorlar doğru mu acaba ona göre izleyeyim.
Vikings de öneririm ama 4.sezondan sonra sıkıyor haberin olsun(diziyi bitirmiş olarak konuşuyorum)
Dostum izleyip bitirdim bende. Yeni sezonu bekliyorum.

Yazacağım diziler Netflix'ten.
  • Better Than Us, Isaac Asimov'un Ben Robot adlı kitabından uyarlanma bilim kurgu Rus dizisi.
  • The Rain, Danimarka yapımı kıyamet sonrası idare eder dizi
  • The %3, Brezilya yapımı kıyamet sonrası, izlemezsen çok şey kaçırırsın. Çok sövmüştüm bir karaktere izlerken.
  • Another Life, uzaydan gelen bir varlık üzerine insanoğlunun o varlığın gezegenine kontak için gitmesini anlatıyor.
  • Narcos, Pablo Escobar'ı anlatıyor.
  • Teen Wolf, buna da bir bak derim.

Son düzenleme:
Penny dreadful, pandora, the rook, the boys, the passage, legasies, knightfall ve a discovery whitches. Bu dizler tam sana göre. Kesinlikle tavsiye ederim. Son olarak carnival rov çıktı, bu dizide izlenir.

The Dark Crystal izliyor musun?
Hayır dostum ilk defa senden duydum.
Kesinlikle Merlin izlemelisin.
Merlini öneren çok kesinlikle bakacağım.
Yazacağım diziler Netflix'ten.
  • Better Than Us, Isaac Asimov'un Ben Robot adlı kitabından uyarlanma bilim kurgu Rus dizisi.
  • The Rain, Danimarka yapımı kıyamet sonrası idare eder dizi
  • The %3, Brezilya yapımı kıyamet sonrası, izlemezsen çok şey kaçırırsın. Çok sövmüştüm bir karaktere izlerken.
  • Another Life, uzaydan gelen bir varlık üzerine insanoğlunun o varlığın gezegenine kontak için gitmesini anlatıyor.
  • Narcos, Pablo Escobar'ı anlatıyor.
  • Teen Wolf, buna da bir bak derim.
İçlerinden en çok izleyebileceğim Narcos gibi duruyor. Teen Wolf biraz daha küçükken birkaç bölüm izlemiştim. Şuan yaşıma hitap edeceğini düşünmüyorum.
Breaking Bad
Lucifer
Lost in Space
Another Life
Son olarak Anime izlemeni öneririm :D
Anime ilgimi hiç çekmiyor ya oldum olası Japon şeylerini hiç sevmem :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı