Dizi veya film önerisi

Hocam güzel gibi görünüyor ama çok eski bir diziymiş yani bildiğiniz daha yeni olan varsa önerebilir misiniz?

Hocam eski olmasına rağmen halen öneriyorum çünkü eskimez bir dizi :) Sıcak komik, sevimli bir sitcom.

Aamir Khan'ın filmlerinden PK'i de tavsiye ederim aklıma geldikçe yazıyorum. Komedi bu da.

Hocam eski olmasına rağmen halen öneriyorum çünkü eskimez bir dizi :) Sıcak komik, sevimli bir sitcom.

Aamir Khan'ın filmlerinden PK'i de tavsiye ederim aklıma geldikçe yazıyorum. Komedi bu da.
Hocam aslında benim için ordaki olay görüntü kalitesi yani görüntü kalitesi okadar eski olunca malesef izleyesim kaçıyor.Yinede izlemeyi deneyeceğim teşekkür ederim.

Pk, ekledim listeme

Hocam aslında benim için ordaki olay görüntü kalitesi yani görüntü kalitesi okadar eski olunca malesef izleyesim kaçıyor.Yinede izlemeyi deneyeceğim teşekkür ederim.

Hocam bilemiyorum sizi biraz önyargılı gördüm :) Görüntü kalitesi daha önemliyse 4K içeriklerden izleyin o zaman amaç dizinin filmin kendisinden değil de görüntüsünden zevk almaksa :)

Mafya türünde Robert De Niro, Al Pacino'nun beraber oynadığı 2019 yapımı Irishman'i tavsiye ederim. Uzun bir film geniş bir zamanda izleyin.

Komedi filmi olarak eski ama beğenir misiniz bilmem, Şaşkın Dedektif, Martin Lawrence'in oyunculuğu harika bence çok komik.

Hocam bilemiyorum sizi biraz ön yargılı gördüm :) görüntü kalitesi daha önemliyse 4K içeriklerden izleyin o zaman amaç dizinin filmin kendisinden değil de görüntüsünden zevk almaksa :)

Mafya türünde robert de niro, al Pacino'nun beraber oynadığı 2019 yapımı ırishman'i tavsiye ederim. Uzun bir film geniş bir zamanda izleyin.

Komedi filmi olarak eski ama beğenir misiniz bilmem, şaşkın dedektif, Mart'in Lawrence'in oyunculuğu harika bence çok komik.

Bahsettiğiniz dizi ve filmleri listemi aldim hocam çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim. Ön yargı konusunda hocam yani kalite düşük olunca izleyesim gelmiyor ama yine de bir film veya dizide en çok konuya bakıyorum.

Ve son olarak Netflix'te birçok stand up var, tabi altyazılı izlemeniz gerekecek. Dave Chapelle, Ricky Gervais, Jimmy Carr, Kevin Hart, Tom Segura, John Mulaney gibi isimleri tavsiye ederim. Yalnız coğu ailece izlemeye müsait değil, espriler ve hareketlerle anlattıkları şeyler açısından :)

Son dedim ama Zach Galifianakis'in absürt talk show programı Between Two Ferns'in film versiyonu var, o serideki yapımlardan seçmeler bir araya getirilmiş sanırım. Ben izlerken karnıma ağrılar giriyoe :)

Ve Zach Galifianakis demişken muhtemelen izlemişsinizdir ama The Hangover serisini izlemediyseniz çok şey kaçırmışsınızdır bence. Sirayla hepsini (3 tane var) izleyin ama Netflix'te şu anda yok başka bir şekilde bulabilirseniz izleyin mutlaka.

Ve son olarak Netflix'te birçok stand up var, tabi altyazılı izlemeniz gerekecek. Dave Chapelle, Ricky Gervais, Jimmy Carr, Kevin Hart, Tom Segura, John Mulaney gibi isimleri tavsiye ederim. Yalnız coğu ailece izlemeye müsait değil, espriler ve hareketlerle anlattıkları şeyler açısından :)

Son dedim ama Zach Galifianakis'in absürt talk show programı Between Two Ferns'in film versiyonu var, o serideki yapımlardan seçmeler bir araya getirilmiş sanırım. Ben izlerken karnıma ağrılar giriyoe :)
Hocam beni bu kadar çok filme doyurduğunuz için teşekkür ederim 😂 bu filmlere yada dizilere teker teker bakıp seçeceğim.Hocam sizce yabancı komedilere olan ön yargılarımı kırabilirmi bunlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı