Dizüstü bilgisayarı başka bir şeyle şarj etmek mümkün mü?

Man Rookie

Decapat
Daha fazla  
Laptopum şarj almıyor nasıl düzelteceğimi öğrendim fakat laptop kapalı düzeltmem için açık olması lazım. Lakin şarj almadığı için başka bir şeyle şarj etmek mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Teccno ilk 6 ayda olan sorunlar değişim gerektiriyor diye bir olay yok. Kullanıcı isterse ilk 6 ay içinde DOA talep eder, servis kullanıcı hatası olup olmadığına bakar ve yazar. Beleş PC'n olmuyor kısaca. Para iadesi veya değişimi satıcıdan istiyorsunuz bu olaydan sonra.

@Man Rookie garantiniz varsa aceri arayın, onlar size yönergeler verir. Type C varsa oradan deneyebilirsiniz ama büyük ihtimal farklı bir arıza var. Statik elektrik de olmuş olabilir güç tuşuna basılı tutmayı deneyin 1 dakika civarı sonra şarja takın. Zaten ararsanız acer de böyle şeyler önerecektir.

@Teccno ilk 6 ayda olan sorunlar değişim gerektiriyor diye bir olay yok. Kullanıcı isterse ilk 6 ay içinde DOA talep eder, servis kullanıcı hatası olup olmadığına bakar ve yazar. Beleş PC'n olmuyor kısaca. Para iadesi veya değişimi satıcıdan istiyorsunuz bu olaydan sonra.

@Man Rookie garantiniz varsa Acer'i arayın, onlar size yönergeler verir. Type-C varsa oradan deneyebilirsiniz ama büyük ihtimal farklı bir arıza var. Statik elektrik de olmuş olabilir güç tuşuna basılı tutmayı deneyin 1 dakika civarı sonra şarja takın. Zaten ararsanız Acer de böyle şeyler önerecektir.

Para iadesi isteyecek güzel yoktur diye düşünüyorum. Beleş yeni PC oluyor. :D, Evet kullanıcı kusuru olmamalı ama burada arkadaşın yaşadığı batarya sorunu sanmıyorum kullanıcı hatası olsun.

Para iadesi isteyecek güzel yoktur diye düşünüyorum. Beleş yeni PC oluyor. :D, Evet kullanıcı kusuru olmamalı ama burada arkadaşın yaşadığı batarya sorunu sanmıyorum kullanıcı hatası olsun.
Bu bilgisayarın eline ulaşması da en az 1 ay sürüyor. Bilgisayarı da satıcı gönderirse daha. Göndermezse para iadesi vermek isterse süreç uzuyor da uzuyor. Garanti daha mantıklı oluyor böyle durumlarda.

En az 1 ay sürüyor.

20 iş günü içinde sorun çözülmezse tazminat isteyebiliyorsun. Süreç 10 iş gününü geçerse yedek cihaz talep edebiliyorsun.

Göndermezse para iadesi.

Göndermezse diye bir şey yok. Muadili ile değişim yoksa elindeki gerekirse 4090'ı verecek.

Garanti daha mantıklı oluyor böyle durumlarda.

Meh.

Ben 3060'dan 4070'e geçtim aynı şekilde. Düzgün cihaz yapsınlar, benim derdim değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı