Dizüstü bilgisayarlarda "Casper" marka neden tercih edilmez

Casper laptop tavsiye eder misiniz ?

• Evet, tavsiye ederim.

Oy: 4 6,6%
  • Hayır, kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Oy: 57 93,4%

• Oy verenlerin toplamı
    61
Casper'ın içindeki kaç tane parça casper'a ait ki. O da her firmanın kullandığı intel nvidia realtek vs parçaları kullanıyor. PC kullanmayı bilmeyenler hangi markayı kullanırlarsa kullansınlar fark eden bir şey olmaz ;)
casperın anakartı dandik istersen i7 işlemcili sistem al anakart kötü olduktan sonra

Bende CASPER CME 8 GB RAM İ7 2670QM İŞLEMCİ VE AMD HD RADEON 6610M EKRAN KARTLI bir leptop var arkadaşlar sizlere söylüyorum asla ve aslaaaaa casper almayın bedava verseler gene almayın sorunlarımı anlatayım leptopbum yaklaşık 3 senelik şuan daha 1. senesinde kapağın yan tarafı açıldı onu gittim serviste yapmadılar bende 100 tl ye bilgisayarcıda yaptırdım sonra ekran kartı nı pc görmüyordu yaklaşık yarım sene böyle kullandım en sonunda bi driver geldi onu kurdum neyseki çalıştı çalışmasına çalıştı ama minecraftta bile kasıyor 100 fps gösteriyor bazen 80 bazen 120 fps fln ama hep frame atlamaları oluyor yarım saat oynadıktan sonra direk kapanıyor bütün oyunlarda adam gibi oynanmıyor hep ısınmadan dolayı kapanıyor arkadaşlar bida söylüyorum
'' SAKIN CASPER A YAKLAŞMAYIN '' !!!!!!!!!

İçi boş teneke yığını bana kalırsa. Savunanlar lütfen! Casper'ın kocaman bir bilgisayarının içinde Mini ATX anakart bile gördüm.

Laptopda bütçe konuşur. Bütçe iyiyse Msi,Asus vs. alınır , bütçe normalse Samsung'un ve ya Sony'nin model çeşidi çok. Alanlar bunlardan alırlarsa hiç değilse verdiği paraya göre performans alır.

Keşke bu kadar yazıya zahmet etmeseydin. Klavyene yazık. (Bozulmuştur belki kontrol et) Bu yazı sadece kendi egonu tatmin etmek için. Casper zihniyeti i7 işlemci yanına GT425 gibi ÇÖP bir ekran kartı takar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş da, Monster incelemiş. Bilgisayar bildiğin fırın gibi çalışıyor. 100 dereceden aşağı düşmemiş. Bu Türk firmaları bu sorunu neden çözemiyorlar? Garip, gerçekten. :tırnak:

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı